reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przerost macicy z atypią- stan przednowotworowy a ciąża

reklama
Bezikowa a Ty ile czekalas na zabieg w nfz i to mialas na onkologii czy w zwyklym szpitalu na ginekologii?
A robilyscie testy hpv? Czy to tez nie jest miernik nowotworu jak ten zabieg? Czy to cos innego bo od czytania mi sie juz gotuje....
 
Ostatnia edycja:
Bezikowa a Ty ile czekalas na zabieg w nfz i to mialas na onkologii czy w zwyklym szpitalu na ginekologii?
A robilyscie testy hpv? Czy to tez nie jest miernik nowotworu jak ten zabieg? Czy to cos innego bo od czytania mi sie juz gotuje....
Hej za pierwszym razem jak i teraz ok. 3 tygodni czekałam, z tym że teraz mój szpital zmienił się na covidowy, więc idę do szpitala covidovego 😖

Zwykly szpital, oddział ginekologiczny ale ordynatorem jest ginekolog-onkolog.

Hpv robi się przy podejrzeniu raka szyjki macicy i do tego kolposkopię. Nie pamiętam już czy test ROMA i Ca 125 wykrywają stany nowotworowe macicy. Dla lekarza najważniejszy jest histopat.

W naszym przypadku tylko histeroskopia i łyżeczkowanie bo histopat później dużo wyjaśnia.
Nie czytaj Internetu bo zdołujesz się tylko, ale z drugiej strony jak coś się poczyta to wtedy wiadomo jakie pytania zadać lekarzowi. Bądź tu mądry...
 
Ja wam powiem tak w poniedziałek pojade jeszcze do jednego lekarza ginekologa onkologa który jest ordynatorem w szpitalu będę z nim gadać i prosić o to czy mógłby mi zrobić histeroskopie w szpitalu na nfz żeby zobaczyć czy mam te komórki rakowe A po drugie jak on się niezgodzi to we wtorek pojade do poznania na polną na nfz bo tam też mam termin na wtorek 8.30 miałam tą wizyte odwołać ale postanowiłam jej nieodwoływac jest to moja taka rezerwa A jak już tam nic nieporadzą to chyba mi zostanie prywatnie zrobić histeroskopie w poznaniu.
 
Ja wam powiem tak w poniedziałek pojade jeszcze do jednego lekarza ginekologa onkologa który jest ordynatorem w szpitalu będę z nim gadać i prosić o to czy mógłby mi zrobić histeroskopie w szpitalu na nfz żeby zobaczyć czy mam te komórki rakowe A po drugie jak on się niezgodzi to we wtorek pojade do poznania na polną na nfz bo tam też mam termin na wtorek 8.30 miałam tą wizyte odwołać ale postanowiłam jej nieodwoływac jest to moja taka rezerwa A jak już tam nic nieporadzą to chyba mi zostanie prywatnie zrobić histeroskopie w poznaniu.
 
Ja wam powiem tak w poniedziałek pojade jeszcze do jednego lekarza ginekologa onkologa który jest ordynatorem w szpitalu będę z nim gadać i prosić o to czy mógłby mi zrobić histeroskopie w szpitalu na nfz żeby zobaczyć czy mam te komórki rakowe A po drugie jak on się niezgodzi to we wtorek pojade do poznania na polną na nfz bo tam też mam termin na wtorek 8.30 miałam tą wizyte odwołać ale postanowiłam jej nieodwoływac jest to moja taka rezerwa A jak już tam nic nieporadzą to chyba mi zostanie prywatnie zrobić histeroskopie w poznaniu.
Nic nie odwołuj dopóki w pierwszym szpitalu nic nie zalatwisz. Ten zabieg strasznie drogi. Patrzylam na necie i tak ceny byly od 1500 do 2500 max wiec ja nie wiem moze opieka po zabiegu hm... duzo
 
reklama
Do góry