reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przerrwanie urlopu wychowawczego

wiolka_1982

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Lipiec 2009
Postów
1 274
Miasto
Rawa Mazowiecka
Witam
Mam takie nietypowe pytanie. Jestem obecnie na urlopie wychowawczym i w drugiej ciaży. Chce przejść na L4. Ponieważ pracuje 80 km od miejsca zamieszkania pismo o przerwaniu urlopu i chęci powrotu do pracy wysłałam dziś listem poleconym. I teraz, bo chyba nie do końca wszystko przemyślałam. Pismo z datą dzisiejszą, że chciałabym wrócić 2 sierpnia. Tyle że z datą dzisiejszą też wysłane, więc do pracy pewnie dojdzie jutro lub pojutrze. Czyli pracodawca zostanie jakby poinformowany 28 dni wcześniej nie 30:( czy przez to mogę nie uzyskać zgody na powrót do pracy?:( co powinnamm teraz zrobić?
Z góry dziękuje za szybką odpowiedz
Wiola
 
reklama
Mam takie nietypowe pytanie. Jestem obecnie na urlopie wychowawczym i w drugiej ciaży. Chce przejść na L4. Ponieważ pracuje 80 km od miejsca zamieszkania pismo o przerwaniu urlopu i chęci powrotu do pracy wysłałam dziś listem poleconym. I teraz, bo chyba nie do końca wszystko przemyślałam. Pismo z datą dzisiejszą, że chciałabym wrócić 2 sierpnia. Tyle że z datą dzisiejszą też wysłane, więc do pracy pewnie dojdzie jutro lub pojutrze. Czyli pracodawca zostanie jakby poinformowany 28 dni wcześniej nie 30:( czy przez to mogę nie uzyskać zgody na powrót do pracy?:( co powinnamm teraz zrobić?
Będzie Pani mogła powrócić 30 dni po tym jak informacja ta dotrze do pracodawcy.
Oczywiscie nie ma też przeszkód by pracodawa zgodził się na Pani powrot wceśniej. Za zgodą pracodawcy moze Pani wrocić w dowolnym momencie.
 
Do góry