reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przerwa między ząbkami

agnieszka272

Aktywna w BB
Dołączył(a)
11 Styczeń 2007
Postów
98
Witam serdecznie.
Mam pytanie odnośnie przerwy między górnymi jedynkami. Synek ma 16 miesięcy i spore przerwy między ząbkami (szczególnie pomiędzy jedynkami). Czy jest szansa, że samo się to wyrówna? Dodam, że dziecko nie ma jeszcze górnych trójek, ma natomiast ząbki trzonowe. Poniżej w miarę wyraźna fotka :)

 
reklama
No właśnie, moje dzieci (oboje) tez mają ten problem :confused2::-(. Córka ma już wszystkie mleczaki, a przerwa nadal jest, a syn ma górne "1" i "2" i między "1" ma przerwę, dół jest u nich w porządku. Słyszałam, że dopiero jak wyjdą zęby stałe i nadal by była przerwa, to można aparatem, ale że samo się nie zejdzie (chyba, że przerwa jest mała). Dodam, że mój M ma tą przerwę, a ma 31 lat.

czy można teraz z tym coś zrobić???
 

Załączniki

  • Nata.jpg
    Nata.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 87
Moja Maleńka też ma taką przerwę i to nie małą. Z tego co wiem to zęby stałe wychodzą zupełnie inne niżeli mleczaki i nie mają z mleczakami nic wspólnego więc nie ma co się martwić. No chyba że to jest po którymś z rodziców tak jak u pysi25.
 
Witam.

Ja mam drobne zęby i przewy między zębami. Córka też ma przewy a między górnymi jedynkami nawet bardzo dużą przerwe. Reszta dzieciaków też z przerwami. Słyszałam, że zęby stałe zwykle są większe niż mleczaki?
 
Mój syn tez ma spore przerwy miedzy zebami obecnie czekamy na czwórki które jeszcze nie wyszły ( 15 miesiecy), ale nie łudzę sie ze pozbędzie sie przerw. Jestem przekonana ze jak będzie miał juz stałe zeby to na pewno te przerwy znikną nie licząc przerwy miedzy jedynkami bo po jego uzębieniu i moich zdjeciach z dziecinstwa wychodzi na to ze bedzie miał "przerwę" po mnie... Jest co prawda niewielka, ale jest.
 
Do góry