reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przesądy ciążowe..

Wiecie co dziewczyny z tym przesadem to rózne są plotki ,sama sie przekonałam na własnej skórze jak to jest o mało co a bym straciła swoje malenstwo, już duzo mam kupione tzn ubranka itp i tak juz po wszytskim  usiadłam sobie i myślałam  że gdyby cos sie stało złego to bym sie zapłakała chyba nad tymi ciuszkami.A co do łóżeczka i do wózka to kupie sobie po porodzie url[=http://www.baby-gaga.com/]
dev248pb___.png
[/url]
 
reklama
A ja myślę że jednak kupię sobie ten zestaw mebelków ( właśnie pierwszy) ale łóżeczka na pewno nie rozłoże bo tez po co?? przecież nie ma takiej potrzeby! no ale komodę i szafę bedzie trzeba postawić! natomiast ciuszków nie kupuję i nawet chodząc po sklepach nie mam takiej potrzeby - teraz jeszcze nie , a wózek to na samym końcu! moze nawet po porodzie!
takie rzeczy właśnie jak wózek czy ciuszki jeszcze mnie nie rajcują! ;D

ale przyznam sie że kupiłam wczoraj mój wogóle pierwszy zakup na allegro - zestaw pościeli - tylko jej nie mogłam się oprzeć!

Misie i kaczusie z baldachimkiem

http://www.allegro.pl/item98853260_4_cz_posciel_mamo_tato_z_moskitiera_dluuga_.html

Dzięki dziewczyny!
 
Mycha ! Super!! chyba też się skuszę. Daj znać jak dostaniesz czy fajnie w naturze wygląda.... :)
 
Jak tylko dostanę pościel dam znać!

Aga i Margolis a jak wy zaopatrujecie się na te zakupy dkla maleństw. Kiedy zaczniecie kupować jakies mebelki, ciuszki itp itp widziałyście te mebelki które chcę kupić ?? jak się wam podobają?
 
Dziewczyny trochę Wam zazdroszczę...ja nie mogę urządzić pokoju dla dzidziusiów bo go poprostu nie mam....chcę kupić mieszkanie a dostać nie mogę (taki u mnie popyt na mieszkanka)...cisnę się z mężem w jednym maleńkim pokoju gdzie nawet nie ma gdzie wstawić łóżeczka..:( ...w drugim rodzice z siostrą ....ale co tam....

mycha komplet jest cudny ten pierwszy też bardziej wpadł mi w oko....:) pościel też przepiękna.....
...co do moich zakupów...ja nic zupełnie nic nie kupuje....wszystko dopiero jak się maluchy urodzą....ja nie zniosłabym widoku czegokolwiek gdyby coś się stało.....moja mama dwa razy poroniła i dobrze to pamiętam.....męza bratu urodziły się w tamtym roku bliźnięta...i umarły i też wiem jak bolay buciki w domu kupione dla maluchów. Teraz tyle w sklepach jest wszystkiego, że zdąży się kupić. Pewnie, że fajniej by było już sobie dozować te przyjemności....ale cóz....poczekam...gorzej z wózkiem bo chyba będę jednak chciała kupić używany gdzieś bo ceny 2000 pln za wózeczek głęboki trochę mnie przerażają...ł
 
Aga
w sklepach znajdziesz tez nowe wózki z niższą ceną.W ub.roku interesował nas wózek firmy Tako 3w1 i kosztował ok850 ;) więc chyba nienajgorzej a były tez wózki tańsze.Oczywiście można też kupic używany w dobrym stanie za niewygórowana cene.
 
edi wózki bliźniacze są troszkę droższe ;)....ale fakt po sklepach ich nie widziałam przynajmniej u mnie w mieście
 
Zapomniałam ;) że to bliźniaki
no fakycznie ciężko z tymi wózkami,bo moja przyjaciółka w ub.roku przechodziła ten stres.W sklepach nic do zobaczenia wszystko sprowadzane na zamówienie.Z tego co mi mówiła,a miała juz dwa wózki do użytku nie kupiłaby więcej takiego co to dzieci siedzą jeden za drugim,ale taki im wchodził do windy.Niestety to tez trzeba rozważyć,gdzie mieszkamy :)
 
reklama
mycha12 pisze:
Jak tylko dostanę pościel dam znać!

Aga i Margolis a jak wy zaopatrujecie się na te zakupy dkla maleństw. Kiedy zaczniecie kupować jakies mebelki, ciuszki itp itp widziałyście te mebelki które chcę kupić ?? jak się wam podobają?

Mycha! ja kupuję na potęgę! Teraz jak tylko dostanę już łóżeczka to kupuję pościel. Ciuszków mam już dużo w rozmiarach gdzieś na pierwsz pół roku ;) Wierzę, że wszystko będzie dobrze i cieszę się zakupami!

A Twoje mebelki gdzieś przeoczyłam chyba... My na razie zaplanowaliśmy ustawienie łóżeczek w sypialni dla oboczwórnej ;) wygody. Potem będziemy rozmyslać nad pokoikiem.
 
Do góry