reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przesądy ciążowe..

Agusiu z Mazur. ;)
Ja dzis chodzilam po komisach u nas w miescie i widzialam wozeczek (taki,ze dzidzie sa obok siebie) po 700zl,nie zniszczony i taki zgrabniutki,a nie jak kiedys byly takie wieelkie... Od razu pomyslalam sobie o Tobie. :) Wiec,napewno znajdziesz tez cos takiego u siebie. :)
 
reklama
agutka :) ..dziękuję :) u mnie jak u mnie (komisów brak bo po co w wypoczynkowej miejscowości komisy tu dzieci się poczyna w wakacje a nie rodzi ;))....żartuje :):) ...ale w Olsztynie mam nadzieję, że uda mi się coś znaleźć :)
 
dziewczynki a co myslicie o przesadzie ze kobieta w ciazy nie powinna sie parzyć bo dziecko bedzie miało czerwone plamki-znamiona.ja w to nie wierzę ,ale niestety kilka razy zdarzyło mi sie oparzyc ręce
 
Iguniu chyba oparzyć!? :laugh: parzyć się to nawet wskazane :laugh: a co do przesądu to nie wierz we wszystko!! tak będzie lepiej, bo nie potrzebnie będziesz się przejmować! ;)
 
Igunia273 ja z pażdziernikówek ale czasem tak sobie czytam co słychać w następnym miesiącu

Jeśli chodzi o poparzenia uważaj jedynie na brzuszek, moja mama będąc w ósmym miesiącu ciąży smarząc jakieś mięso poparzyła sie pryskającym gorącym tłuszczem w brzuszek - moja siostra ma dokładnie takie samo oparzenie w dolnej części plecków
Tyle że mamie sie zagoiło - a siostra ma 14 lat i bliznę po oparzeniu ma do dziś - nie musze nadmieniać że ona rośnie razem z nią - siostrą

Uważajmy wszystkie bo na pleckach to może być a na twarzy - będziemy sobie wyrzucały że można było bardziej na siebie uważać
 
mycha12 pisze:
Iguniu chyba oparzyć!? :laugh: parzyć się to nawet wskazane :laugh: a co do przesądu to nie wierz we wszystko!! tak będzie lepiej, bo nie potrzebnie będziesz się przejmować!  ;)


...też myslę, że wskazane :laugh:...szkoda tylko, że chyba ja nie bardzo moge....chyba tylko pomarzyć póki co ;)....ale rozbawiłaś mnie mycha.... :D
 
margolis...od jakiegoś 13 tygodnia a wcześniej bardzo ostrożnie co wyszło na to samo, że od początku praktycznie....mi to normalnie aż sny erotyczne się śnią coraz częściej  :D
 
reklama
Ja to zakazu nie mam ale jakoś specjalnych chęci też nie! ::) tzn nawet bywały chęci ale też strach że może się coś stać itd :p
 
Do góry