reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przesądy ciążowe..

reklama
u mnie też zakazka bo brzuszek twardnieje :( i już tak mi tego brakuje :D że też mnie nachodzą erotyczne sny.a to jeszcze 2.5miesiąca i po porodzie trzeba odczekać swoje zwariuję!!!!!!!!!!!!!!!!
 
mnie niestety checi brakuje a mąż to nawet i ochotkę by miał, pamietam ze w poprzedniej ciązy teżtak miałam. To chyba strach aby nic zlego sie dzidzi nie stało, zwłaszcza ze ostatnio mnie boli a stawianie brzuszka zaczeło sie już w 19 tyg. Lepiej dmuchać na zimne
 
a juz myslalam,ze tylko ja nie mam checi na male co nieco;)
pewnie czesciowo z obawy o Maluszka,ale czesciowo faktycznie kompletny brak ochoty na jakis "blizszy kontakt":(
czy ktos wie z czego wynika taka niechec?
 
calkiem mozliwe,ale jakos nie wiem,moze zbzikowalam juz od tej ciazy:) ale dla mnie (poki co,bo nigdy nie wiadomo co bedzie jutro:) ) sex moglby przestac istniec.Nie to ze nie mam ochoty na przytulanie itd,ale jak pomysle o "czyms wiecej" to robie sie rozdrazniona,wszytsko mnie wkurza i trudno mnie zniesc.He he chyba jakas inna jestem:)
 
no fajnie....a ja mam chęci ale nic z tego  :p pewnie jak bym mogła to chęci by nie było  :laugh: ja nawet wyczytałam gdzies , że nawet "pomiziać zwyczajnie" się nie można bo orgazm może wywołać skurcze macicy.....choleraaaaa noooo..... ::)
 
Aga ja tez mam checi.....
ale na cole i krowki:) a coli mi podobno nie wolno:( to nie fair!:)
Mam nadzieje,ze mi te checi wroca bo moj Skarbek juz powoli wychodzi z siebie co bym miala checi:)
Pozdrowka
 
reklama
Anna nie jesteś inna no chyba ze jest nas juz dwie bo ja mam tak samo, nawet nie mam ochoty na przytulenie  ;)
 
Do góry