reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przesądy ciążowe..

reklama
już mnie przestraszyłaś ze widać, myślę sobie fenomen tacet czy moze w brzusiu masz więcej niz jedno ;)
 
Jeśli w ciąży ma się silną zgage to urodzi się dzidzia z włoskami.
U manie się sprawdziło. Martyśka i Kuba mieli długie czarne włoski :D
 
ja nie miałam zgagi a Igor miał piękne włoski ;D

za to nasłuchałam się, że nie powinnam szyć ubrań u krawcowej, bo dziecko się owinie pępowiną, ale nic sobie z tego nie robiłam...

a wieszać z wieszaniem firanek czy prania to jest tak, że nie powinno się podnosić rąk wysoooookoooo do góry, bo można wcześniej urodzić i to jest prawda.
 
bo koleżance tak gin powiedział, ale ona nic sobie z tego i umyła okna i powiesiła firanki i skurcze się zaczęły i leżanko w szpitalu...
 
z tymi rękami to nie przesad to fakt, mięśnie brzuszka za mocno się naciągają i moze dosć do czegos złego, przynajmniej do piatego miesiaca powinno unikać się wieszania firanek
 
A ja mylam kna, zeby w koncu akcja porodowa ruszyla i ... nic. 41 tydzien okna wyszorowane a mnie nic nie ruszylo. Ale fakt faktem, ze oszczedzac sie trzeba w ciazy w tych kwestiach
 
U mnie też już było po terminie i czego ja nie wyprawiałam - korzystałam z dobrych rad koleżanek i cioci.
I co? I nic. Krzyś sie uparł, że zrobi mamie prezent na urodziny i udało mu się, a ja w całym domu podłogi pozmywałam "starym sposobem" - na kolanach i szmata w ruch poszła, bo to podobno  najlepszy sposób na przyspieszenie porodu, oczywiście poza sexem, którego też próbowalismy i nic.
Nasz Krzyś to mały uparciuszek - teraz też czasem to pokazuje.
 
reklama
Coś ten wątek zapomniany został a tu nam brzusie coraz większe rosną. Słyszam, że ułożenie brzucha może wskazywać na płeć. Jak kilogramy idą tylko w brzuch to na chłopca a jak brzuch bardziej "rozlany" i tyje się wszędzie to na dziewczynkę?? A na bliźnięta??? ;) Może ktoś słyszał o przesądach - oczywiście jakiś sympatycznych - o bliźniętach???
 
Do góry