reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przesądy ciążowe..

Witam wracajaąc do tej krawcowej to jezeli ty jestes krawcową to nie powinnas wieszac sobie miary na szyji bo wtedy dzidzius moze byc owiniety pepowina i to jest fakt moja ciocia tak miała ledwo co dzidziusia uratowali
 
reklama
Jeszcze jeden przesąd mi sie przypomiał jeżeli jest  sie w ciąży nie powinno sie w tym czasie zostac matką chrzestna. Ja własnie teraz kiedy jestem w ciąży to dostałam 2 propozycje zostania matką chrzestna ale niestety musiałam odmówic. Nie bede pisała jakie są tego konsekwencje bo jest to bardzo przykre i niestety sprawdza sie
 
aga75 napisz mi swoje gg to napisze ci na gg co moze sie stac nie chciałabym pisac tego tutaj bo napewno wiekszosc sie wystraszy pozdrowienia 
 
reklama
ewunia nie masz co sie bac skoro jestes w tak zaawansowanej ciazy bedzie wszystko ok wiesz ja rózne cuda widziaiałam,najbardziej zagrozenie wystepuje do 3 miesiaca ciąży. Moja mamusia sie oparzyła w łokiec jak była ze mna w ciazy i ja mam ciemną plamke na łokciu znamie. Ale ty nie masz co sie obawiac pozdrowionka
 
Do góry