reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przesady ciazowe

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Z ciuszkami slyszalm , ze do pierwszych ruchow nie mozna kupowac , a jak juz sie pojawia to mozna.Cala rodzina moze tylko najbardziej zainteresowani rodzice nie bardzo.:tak: :tak: :tak:
Moja dzidzia to bedzie chyba miala wlosy do kolan jak sie urodzi ,bo mam zionie ogniem.
Slyszalam jeszcez taki , ze jak sie slodkie wcina to na chlopaka , ajak kwasne to na dziwczyne.
Jeny wychodzi mi mieszaniec:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

A tatus u nas chudzitlki jak byl tak dalej jest wiec chyba na dziewczyne i rozlazly brzuch mam , tzn bilka tylko juz z boku sie zaczyna.
 
reklama
Acha jeszce jeden mi sie przypomnial
- jak pierwsze ruchy mam poczuje po prawej stronie to na dziewczyne , na chlopaka po lewej :tak: :tak: :tak: :tak:
 
Na stronce www.noworodek.pl znajdziecie fajny test na temat płci, według starpolskich wierzeń :-) wszystko jest fajnie wyjaśnione co i dlaczego.
Trzeba wejść na te stronkę i w tabeli po lewej stronie będzie folder kalkulatory i tam trzeba ejść na test: chłopiec czy dziewczynka?
Nieźle się naśmiałam z mężem jak go robiliśmy, no a wynik...
65% dziewczynka 45% chłppiec :-D więc mamy nadala niespodzianke.
 
Na stronce www.noworodek.pl znajdziecie fajny test na temat płci, według starpolskich wierzeń :-) wszystko jest fajnie wyjaśnione co i dlaczego.
Trzeba wejść na te stronkę i w tabeli po lewej stronie będzie folder kalkulatory i tam trzeba ejść na test: chłopiec czy dziewczynka?
Nieźle się naśmiałam z mężem jak go robiliśmy, no a wynik...
65% dziewczynka 45% chłppiec :-D więc mamy nadala niespodzianke.
tez sie niezle usmialismy, czego to ludzie nie wymysla zeby nam zycie umilic.Wynik 60 chlopczyk , 40 dziewczynka . licze jednak na usg!!
 
Z ciuszkami slyszalm , ze do pierwszych ruchow nie mozna kupowac , a jak juz sie pojawia to mozna.Cala rodzina moze tylko najbardziej zainteresowani rodzice nie bardzo.:tak: :tak: :tak:
Moja dzidzia to bedzie chyba miala wlosy do kolan jak sie urodzi ,bo mam zionie ogniem.
Slyszalam jeszcez taki , ze jak sie slodkie wcina to na chlopaka , ajak kwasne to na dziwczyne.

to by sie kurka zgadzalo, z Jasiem zazeralam sie serniczkami, a teraz ciagle ogor:-)
 
nieeee no
z tym słodkim i kwasnym to jest na odwrót :tak::-D

słodkie na dziewuche

ale ja w poprzedniej ciazy nie mialam w ogole smaczkow
ani na kwasne ani na slodkie
za to teraz mam na to i to :eek:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry