reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przesłuchanie w domu

M

mineralnakocica

Gość
Chciałam bym poprosic Pania o pomoc jestem w ciązy ciąża jest zagrożona (2 razy było krwawienie) 15 wrzesnia mam sprawe jako świadek w sprawie mojego byłego chłopaka który mnie pobił ale nie mam obdukcji a sprawe podciągli pod zmuszanie do okreslonego zachowanie bo także mnie porwał i przetrzymywał.
Chciała bym żeby przesłuchano mnie w domu z powodu ciązy zagrozonej by nie przechodzic stresu bo sam jego widok mnie paralizuje ( związek był toksyczny byłam regularnie bita, poniżana).Po rozstaniu któregos wieczora pociął sie pod ma klatka czekał na mnie ochlapał mnie krwią, potrafił o 5 rano na mnie czekac przed zakłądem pracy wyszarpac mi torebke zabrac telefon ( który dostałam od niego w prezencie dlatego nie mogła rozszczyc o kradzież)
w dniu rozstania gdy pobił mnie przetrzymywał po 2 godiznach przyjechał do mnie kopał w dzrzwi policja go wyprowadziła.
miał juz nie jedna sprawe o pobicie nawet o rozbój i za próbe pobicia policji

26 tydzien ciąży będzie w dniu rozprawy.

Chciałam prosić o jakiś wzór takiego pisma.

Niechce by rozprawe przełozyli na date rozwiązania ciazy chce miec to za sobą jak najszybciej.

wiem że wniosek moge oddalić to bym także prosiła o wzór pisma o to by nie było go na sali w czasie moich zeznań.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Kurde mineralnakocica ... Najpierw Cie uspokoję troszke.Na pewno bedziesz mogła zostać przesłuchana w domu. Zanim zaglądnie tu jakiś prawnik, powiem Ci że takie sytuacje się zdarzały. Ale musisz jeszcze nam powiedzieć, czy chodzi już o przesłuchanie świadka/poszkodowanej na rozprawie w sądzie czy tez w czasie trwającego śledztwa.
Jeju, na prawde mi przykro, za to co się stało. Mamy tu na forum swój kącik samotnych rodziców do którego serdecznie Cie zapraszam.
 
Chciałam bym poprosic Pania o pomoc jestem w ciązy ciąża jest zagrożona (2 razy było krwawienie) 15 wrzesnia mam sprawe jako świadek w sprawie mojego byłego chłopaka który mnie pobił ale nie mam obdukcji a sprawe podciągli pod zmuszanie do okreslonego zachowanie bo także mnie porwał i przetrzymywał.
Chciała bym żeby przesłuchano mnie w domu z powodu ciązy zagrozonej by nie przechodzic stresu bo sam jego widok mnie paralizuje ( związek był toksyczny byłam regularnie bita, poniżana).Po rozstaniu któregos wieczora pociął sie pod ma klatka czekał na mnie ochlapał mnie krwią, potrafił o 5 rano na mnie czekac przed zakłądem pracy wyszarpac mi torebke zabrac telefon ( który dostałam od niego w prezencie dlatego nie mogła rozszczyc o kradzież)
w dniu rozstania gdy pobił mnie przetrzymywał po 2 godiznach przyjechał do mnie kopał w dzrzwi policja go wyprowadziła.
miał juz nie jedna sprawe o pobicie nawet o rozbój i za próbe pobicia policji

26 tydzien ciąży będzie w dniu rozprawy.

Chciałam prosić o jakiś wzór takiego pisma.

Niechce by rozprawe przełozyli na date rozwiązania ciazy chce miec to za sobą jak najszybciej.

wiem że wniosek moge oddalić to bym także prosiła o wzór pisma o to by nie było go na sali w czasie moich zeznań.

Napisałabym tak:

Miejscowasc i data
Imię, nazwisko
adres zamieszkania

Nazwa i adres sądu


Wniosek o przesłuchanie świadka/powoda w miejscu zamieszkania

Ze wzgledu na stan zdrowia świadka/powoda (imię i nazwisko) wnosze o przesluchanie w miejscu zamieszkania. Jako uzasadnienie powyzszego wniosku dostarczam zaswiadczenie lekarskie o stanie zdrowia ww.

Z powazaniem

XXX
 
Lekarz powiedział że moja ciąża juz nie jest zagrożona bo nie ma krwawień ustapiły więc nie wystawi mi takiego zaświadczenia.

jak napisac pismo do sadu o przesłuchanie bez obecności oskarzonego na sali rozpraw?
napisac powód? jak go sformułowac? powód jest wyżej wymieniony na pierwszym poście .
 
Lekarz powiedział że moja ciąża juz nie jest zagrożona bo nie ma krwawień ustapiły więc nie wystawi mi takiego zaświadczenia.

jak napisac pismo do sadu o przesłuchanie bez obecności oskarzonego na sali rozpraw?
napisac powód? jak go sformułowac? powód jest wyżej wymieniony na pierwszym poście .

Uściślijmy tylko charakter w jakim Pani występuje w sądzie. Jest Pani świadkiem?
 
reklama
Pisze w charakterze świadka ale w tej całej sprawie chodzi o to że oskrzony mnie porwał, i przetrzymywał oraz pobił ale o pobicie nie bedzie roztrzygane bo nie mam obdukcji, sama nie rozumie dlaczego jako świadek ale tak pisze.
 
Do góry