reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przestałam czuć ruchy dziecka

AgaG04

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Grudzień 2018
Postów
23
Jestem obecnie w 19 Tc od ok 17 czuje ruchy jako takie stuknięcia pierwsze dni czułam ja bardzo często seriami po kilka i za jakiś czas znowu zdarzało się że jednego dnia słabiej ale dwa dni temu czułam tylko kilka kopniakow wieczorem a wczoraj znowu cały dzień ciszy dopiero wieczorem słabiutko a dzisiaj nic siedzę na uczelni jak na szpilkach i nie wiem co mam robić podobno regularne ruchy liczy się dużo później i na tym etapie tak może być ale ja wariuje najchetnej lecialabym na izbę przyjęć ale znając życie powiedzą że panikuje szwagierka w 30 Tc nie czuła ruchów 12 godzin gdzie jest to już bardzo niepokojące i opieprzyli ją a KTG zrobili z wielką łaską. Proszę o rady i pomoc co mam z tym robić
 
reklama
Rozwiązanie
Jestem obecnie w 19 Tc od ok 17 czuje ruchy jako takie stuknięcia pierwsze dni czułam ja bardzo często seriami po kilka i za jakiś czas znowu zdarzało się że jednego dnia słabiej ale dwa dni temu czułam tylko kilka kopniakow wieczorem a wczoraj znowu cały dzień ciszy dopiero wieczorem słabiutko a dzisiaj nic siedzę na uczelni jak na szpilkach i nie wiem co mam robić podobno regularne ruchy liczy się dużo później i na tym etapie tak może być ale ja wariuje najchetnej lecialabym na izbę przyjęć ale znając życie powiedzą że panikuje szwagierka w 30 Tc nie czuła ruchów 12 godzin gdzie jest to już bardzo niepokojące i opieprzyli ją a KTG zrobili z wielką łaską. Proszę o rady i pomoc co mam z tym robić
Lekarz w 18tc spytal czy czuje...
Ruchy na tym etapie nie są regularne. Sama miałam taki przypadek już po 20 tygodniu ciąży, że córeczka się nie ruszała prawie cały dzień. Może jakieś dwa, trzy razy tylko. Nie pomagało ruszanie brzuchem ani zjedzienie czegoś słodkiego. Oczywiście spanikowałam i pojechałam do szpitala bo akurat moja doktorka miała dyżur i zrobiła mi usg. Na usg ruchy dzidziusia były widoczne tylko ja ich po prostu nie czuła. Jeśli masz być spokojniejsza to jedź na izbę.
 
Na 99 procent wszystko jest ok. Jeszcze nie raz będą przerwy w odczuwaniu ruchów. Ja ich nie czułam dużo później przez nawet kilka dni. Pisałam o tym tutaj posta. Zawsze wszystko było w porządku.
 
Jestem obecnie w 19 Tc od ok 17 czuje ruchy jako takie stuknięcia pierwsze dni czułam ja bardzo często seriami po kilka i za jakiś czas znowu zdarzało się że jednego dnia słabiej ale dwa dni temu czułam tylko kilka kopniakow wieczorem a wczoraj znowu cały dzień ciszy dopiero wieczorem słabiutko a dzisiaj nic siedzę na uczelni jak na szpilkach i nie wiem co mam robić podobno regularne ruchy liczy się dużo później i na tym etapie tak może być ale ja wariuje najchetnej lecialabym na izbę przyjęć ale znając życie powiedzą że panikuje szwagierka w 30 Tc nie czuła ruchów 12 godzin gdzie jest to już bardzo niepokojące i opieprzyli ją a KTG zrobili z wielką łaską. Proszę o rady i pomoc co mam z tym robić
Lekarz w 18tc spytal czy czuje ruchy, ja akurat dwa dni wczesniej siedzac poczulam takie jak by kopniecie delikatne-predzej czegos takiego nie czulam... no i mowie do ginekologa, ze taak... a on do mnie ze to za wczesnie, pewnie to jelita... smiech na sali :)
 
Rozwiązanie
Do góry