reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przestrzenny wozek :-) jaki??

Dołączył(a)
25 Lipiec 2010
Postów
2
witam panie :-)
przeszperalam archiwum, zeby sie nie powtarzac, ale nie znalazlam zadowalajacych mnie informacji ;-) wiec nowy watek!
potrzebuje kupic nowy wozek dla mojego poltorarocznego synka, bo obceny jest jakby za maly :szok:
doswiadczenie najlepszym doradca wiec pytam tutaj :-)
potrzebuje spacerowke (bo na parasolce to pewnie zima nie ujade ;-)
zeby siedzenie tego wozka bylo dosc szerokie - to jest glowny priorytet
mile widziane jesli nie wazy pol tony :-)
dziekuje z gory za wszelkie sugestie,
pozdrawiam
 
reklama
sprawdź wózki BABY DESING ja zdecydowałam się właśnie na model z tej firmy gdyż siedzisko było dość obszerne i rozkładało sie do pozycji leżącej, a w komplecie był pokrowiec na nogi i folia. zmieaniłam wózek gdy mały miał ok 18 mc bo brat spodziewał sie drugiego dziecka, a wózek x-landera mieliśmy przechodni (tez polecam :-) )
 
dzieki za sugestie :-)
caly dzien spedzialam szukajac czytajac porownujac ;-)
niby PegPergo Atlantico ma najszersze siedzisko (38cm) i dosc duzo dorbych opinii jednak jakos mi strasznie w oko wpadl MacLaren MX3 :-D ten ma siedzisko o szerokosci 35cm wiec chyba ok...jutro zmierze stary wozek i porownam :-)
 
Witam. Ja obecnie używam PegPerego model ARIA One Hand. Jest przestronny, dość dużo miejsca jak na spacerówkę. Największą zaletą pegperego są pasy które montują w wózeczkach :) Moja Wiki to straszny wiercipępęk a te pasy poprzez to że nie są przymocowane do oparcia dają dużo swobody a przy tym bezpiecznie utrzymują dziecko w wózku. Jest lekki (5,5 kg) składa się go jedną ręką, ma w komplecie osłonkę na nóżki. Czego chcieć więcej.
 
Do góry