reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przesunięcie - czy mogę być w ciąży?

Dołączył(a)
22 Kwiecień 2018
Postów
4
Marzec - @ 1-4 i 24-28.
W kwietniu wspolzylam 8,10 i 13. Pytanie - czy przesunęła się też owu?
Aplikacja podaje mi że okres powinien nadejść 4 dni temu. Brzuch boli mnie ale nic... Przez ostatnie 3 dni 6 testów negatywnych. Robić betę z krwi? Pomocy!
 
reklama
Tak.aplikacja pokazuje że po okres powinien być 19.04 i od tego dnia codziennie negatywne.
Nie wiem tylko jak na to ma.wplyw przyspieszenie miesiąc wcześniej.
 
Ano jak masz aplikacje madrzejsza od swojego organizmu, to się dziwić?
A skąd aplikacja:D ma wiedzieć kiedy jest owu.?
Mogła Ci się przesunąć do przodu jak i do tyłu. Ja przy szczęśliwym cyklu miałam owu dwa dni po @ . i aplikacja mi tego nie powiedziała, tylko ciało:p

Chyba nie biegasz z papierowym kalendarzykiem.... Kalendarz w TELEFONIE czyli aplikacja to nic innego jak zwykły kalendarzyk który orientacyjnie wylicza dni płodne. Bardzo fajna sprawa , polecam zainstalować, zawsze pod ręką i w jednym miejscu.
 
A kiedy robiłaś te testy? W dniu spodziewane miesiaczki?
Tak. Wg kalendarza powinnam dostać 19.04 i od tego dnia robię , ALE miesiąc temu dostałam @wczesniej o 4dni niż to powinno nastąpić. Dlatego nie wiem czy to był incydent czy tak jakby zmienił się cykl miesięczny ponieważ do tej pory miałam regularne cykle co 28 dni.
 
Organizm ludzki to taka maszyna, która w duszy ma nasze kalendarzyki, wyliczenia czy prognozy. Okres u kobiety może, bez żadnych przyczyn zdrowotnych, przesunąć się nawet do dwóch tygodni (w tę lub we w tę) i dopiero po tym czasie powinno się szukać konkretnej przyczyny dlaczego to tak się dzieje.
Jeśli 6 testów wyszło negatywnych, to ja bym poczekała z kolejnym kilka dni.
 
reklama
Chyba nie biegasz z papierowym kalendarzykiem.... Kalendarz w TELEFONIE czyli aplikacja to nic innego jak zwykły kalendarzyk który orientacyjnie wylicza dni płodne. Bardzo fajna sprawa , polecam zainstalować, zawsze pod ręką i w jednym miejscu.
Mamykubusia chyba miała na myśli to że aplikacja w telefonie to dużo za mało żeby rzeczywiście określić to kiedy jest owu. Jest ona pomocna żeby orientacyjnie wiedzieć mniej więcej kiedy może być. Ale tylko obserwacja organizmu lub testy owulacyjne dają w miarę jednoznaczną odpowiedź. Apka w telefonie to tylko liczby nie uwzględniające czynników takich jak podróże, stres, choroba, tabletki hormonalne itp.
 
Do góry