reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przesunięcie owulacji

Nina_2

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Sierpień 2022
Postów
347
Witam, mam takie pytanie. Czy któreś z was zdarzyła się taka sytuacja iż opóźniała wam się owulacja?

Mam dosyć nie regularne cykle 30-36 dniowe, 20-22.08 (27-29 dzień cyklu) dostałam plamienia, które okazały się pęknięciem torbiela na prawym jajniku. Później pojechałam na wakacje z chłopkiem do polski w 36 dniu cyklu zauważyłam pare kropli krwi na wkładce, myślałam że okres mi przyjdzie.. ale do dzisiaj nic.. jest to teraz mój 50 dzień cyklu. Dzisiaj skusiłam się na test ciążowy, ponieważ pierwszy raz mam taki długi cykl. Kreska niby się jakaś tam pojawiła, ale to naprawdę cień cienia, wiec uznałam ją za fabryczną, ponieważ mój @ powinien pojawić się mniej więcej 15 dni temu i jak bym była w ciąży to powinna kreska wyjść dużo ciemniejsza?!

Pozdrawiam 😊
 
reklama
Dla pewnosci zrob bete z krwi, jesli masz mozliwosc. To ci da 100% pewnosci co do ciazy. Wtedy bedzie mozna myslec, co dalej.
A jak twoja tarczyca? Mi jak szwankuja hormony tarczycy to wlasnie robia mi sie torbiele czynnosciowe na jajnikach.
 
Dla pewnosci zrob bete z krwi, jesli masz mozliwosc. To ci da 100% pewnosci co do ciazy. Wtedy bedzie mozna myslec, co dalej.
A jak twoja tarczyca? Mi jak szwankuja hormony tarczycy to wlasnie robia mi sie torbiele czynnosciowe na jajnikach.
Z tarczycą wszystko dobrze.
Niestety musze się wzbronić w cierpliwość i czekać do 22.09 na termin
 
Do góry