reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przesypianie nocy

No po silnych bojach prawie godzinnych Maciejka dzis sama usneła w łózeczku obudziła sie dwa razy bo zgubił smoczka a o 3.30 obudziła sie chetna do zabawy i musiałm ja wziasc do nas i szalał o 4.30 gdzie juz padł:-)
 
reklama
Witam wszystkie mamusie wstajace w nocy. Ja od tygodnia przesypiam noc i jeszcze nie moge w to uwierzyc. Moja córcia skonczyła 10 mies i do niedawna budziła sie w nocy jak noworodek. Co pomogło? No wiec odstawiłam ja od piersi i przed spaniem podaje jej duża miskę kaszki ok godz 18.30 a później jeszcze 200ml mleka modyf. dla dzieci od 9 mies. W nocy juz od miesiaca nie daje jej jedzonka tylko wode przygotowaną. Widocznie Emi stwierdziła,ze nie warto sie budzic w nocy dla takiej uczty. Dzieki temu mała spi od 21 (czasami sie jeszcze budzi ok 23 na krótkie przytulenie do mamy) ale później już spi do rana. Pozdrawiam wszystkie mamusie, a te zmęczone szczególnie.
 
U nas z tym jest ciężko.. woda w ogóle nie wchodzi w grę.. tylko mleko choćby 100ml ale musi być o 3-4 nad ranem bo bez tego nie będzie spała.. jak ja zazdroszczę tym które śpią całą noc...
 
cammi u nas to samo, tylko trochę później, bo około 5 rano :no: ale były 3 noce przespane, więc mam nadzieje, ze jesteśmy na dobrej drodze,

Maja przed spaniem dostaje 240ml czystego mleczka i moze to za mało, bo jak czytam to większość dzieci dostaje mleczko zageszczone kaszka
 
Mateuszek kilka nocy przespał.Ale jeśli się obudzi to też albo pierś albo 150 ml mleczka.
 
Kurcze dawno nie bylam w tym watku i oczom nie wierze,ze wasze smyki tak wam jeszcze daja popalic....:-)
jesli chodzi o KAMILKA to zasypia kolo 21 czasem przed 22 jak dlugo spi w poludnie,przedtem oczywiscie wciagnie duza butle kaszki:-) i spi jak aniolek do 8 rano!!!!!!!!!!!!!!!!!

dla mnie to normalne ,tak jest juz kilka miesiecy,niewiem dokladnie nawet bo tak dlugo to trwa ze juz zapomnialam:tak:
jak chorowal tez tak spal tyle,ze w lozku z nami,a jak wszystko jest ok,spi w swoim wyrku:-))))

pozdrawiamyi calujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Witam.Moj konrad żadko kiedy przespi całą noc.Czasami nawet trzy razy w nocy pije mleko(NESTLE JUNIOR) ok 180 ml.Ostatno budzi sie i domaga sie abym spala z nim-ale nie chce go przyzwyczaic,bo bedzie problem.Choc budzi sie w nocy i tak jestem zadowolona-bo moja starsza corka ,gdy byla w jego wieku czesto bawila sie w nocy(przy swietle księzyca):-) a o 5 nad ranem to standart-musialam ja ubrac i grzecznie bawila sie.:-)
 
Hmm to ja chyba jestem "wyrodną" mamą. Mój synek jak sie w nocy przebudzi i popłakuje, dostaje do picia wody i zasypia. A ostatnio już od dłuższego czasu nie budzi się w nocy. Wyjątkiem są wyrzynające się ząbki, które przez parę nocy powodują pobudkę nocną na smarowanie dziąsęłek. Przyznam, że już nie pamiętam nocnych karmień. U mnie skończyły ok. 7 miesiąca....
 
reklama
Hej u nas odkąd skńczyło się karmienie piersią ( we wrześniu), nocki są przesypiane, zasypia ok 20 i spi do 7, oczywiście zdarzają się noce kiedy Bartek budzi się i marudzi, najczęsciej przy ząbkowani, ale wystarczy, że wezmę go na ręce przytule i zasypia dalej.:-)
 
Do góry