reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przesypianie nocy

reklama
Adaś je jak zwykle o 22 ale ostatnio budzi się ok. 2 w nocy, nie chce pić tylko żeby go ululać. Więc tulę go parę minutek i potem wstaje o 5 na mleczko. A normalna pobudka jest dopiero o 7.
 
Ala chodzi spać niezmiennie o 22, budzi się na jedno karmienie nad ranem, jestem z niej bardzo zadowolona, bo pamiętam trudne początki, kiedy myliła dzień z nocą, w dzień spała jako tako, a w nocy czuwała (tzn.płakała). Teraz nawet się wysypiam. A Ala budzi się na dobre, kiedy tata wstaje (o 7-ej), a potem znów zasypia, teraz też się zdrzemnęła
 
Moja królewna to jak zaśnie o 19 ( i jest to jak w zegarku) to może spać do 6 rano z przerwą na jedzonko "naśpiocha'. Budzimy ją jednak na godzinkę o 21 na kąpiel. jak wychodzi spod prysznica to ledwo już widzi na oczki taka zaspana jest. ;D
 
Asik i Julia fajnie masz, że Julka tak szybko idzie spać, Ala przed 22 nie zaśnie za nic w świecie.
 
Wiesz może ifajnie ale czasem jak chcemy gdzieś pojechać to ona jest śnięta już i zanim zaśnie to marudka z niej wychodzi... ;D
 
Asik i Julia pisze:
Wiesz może ifajnie ale czasem jak chcemy gdzieś pojechać to ona jest śnięta już i zanim zaśnie to marudka z niej wychodzi... ;D
Mamy tak samo. Adaś o 19 jest już padnięty i chce tylko spać. A jak jesteśmy gdzieś na imprezce to jest z tym problem bo on uznaje tylko spanie w swoim łóżeczku. Ewentualnie może mi zasnąć na rękach ale odłożyć się nie da. Łobuz ;)
 
My mamy podobnie Macio chodzi spac ok 19. Co prawda jak długo pospi popołudniu to nie usypia od razu tylko słucha sobie muzyczki przez godz.

 
Adaś zasypia przy bajkach puszczanych z kompa (tych które ściągnęłam). Dzisiaj nawet wytrwał do końca Czerwonego Kapturka ale potem momentalnie zasnął. ;D
 
reklama
A moja Leneczka już śpi ;D kąpiemy ją o 18:30 i o 19:00 już spi... Cały wieczór mam dla męża ;D czasami je na "spiocha: o 2:00 a tak to do 7:00 śpi :(

 
Do góry