reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przetwory mleczne i nie tylko u rocznego dziecka

Mercedesss

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Lipiec 2011
Postów
297
Witam Panią !

Mam kilka pytańodnosnie diety synka, skończył 11 m-cy. Kilka dni temu dałam mu jajecznice z małego jajka na parze, po półgodz. strasznie płakał, tak jak by go brzuszek bolał, nie mogłam go uspokoić. wcześniej dałam mu 4-5 łyżek jajecznicy i nic mu nie było. Żółtko toleruje.
Jak długo teraz mam odczekać?
A co ze zwykłym jogurtem naturalnym, można dawać z owocami, jaki wybrać?

Czy można i jakie dawać (jeśli tak) płatki do mleczka.

Chciałam zapytać również o twarożek. Nie chcę już kupować gotowych przysmaków w słoiku. Czy to mam być twarożek tłusty, półtłusty lekki? Czy tez może wystąpić reakcja alergiczna? Mogę do nich dodać owoce?
Co można dawać jeszcze na śniadanie, oprócz mleka je kanapki z szynką, dżemem, żółtkiem, parówczki, co jeszcze? Ser żółty? Miód? Jak urozmaicić śniadania a z czasem kolacje?

I jeszcze ile ml. powinno pić roczne-półtora roczne dziecko i czy może już jeść owoce suszone, jakie śliwki, morele?

Pozdrawiam Panią serdecznie i czekam na wiadomość!
 
reklama
Do góry