reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przetykanie kanalika łzowego

Brozia26

Początkująca w BB
Dołączył(a)
23 Wrzesień 2020
Postów
26
Drogie mamy, wiecie może jak wyglada sondowanie kanalika łzowego u niemowlaka ? Mój mały ma 7 miesięcy i czeka nas to w piątek i boje się tego co mas czeka u lekarza a w internecie noc nie mogę znaleźć na ten temat :/
 
reklama
Również boryka łam się z zatkanym kanalikiem.Ale na szczęście nie doszło do zabiegu.posluchalam rad jednej pani pediatry że kanalik często sam się udroznua do 18 miesiąca gdyż wtedy główka intensywnie rośnie i może ,,puścić,, kanalik.u nas udało się ale ok 16 miesiąca dopiero dosłownie 3 tyg przed zabiegiem .a było naprawdę ciężko z oczkiem.
 
Moja miała sondowanie,poszło szybko i sprawnie.W szpitalu byłyśmy 5 godzin, dzień wcześniej oczywiście test na covid.W szpitalu po przyjęciu na oddziale miała pobraną krew na WZW, po wyniku płukanie i zabieg na znieczuleniu miejscowym.Trwalo może 5 -10 minut,potem recepta,wypis i do domu.Poprawa natychmiastowa.A co do płaczu,to zaraz jak ja przynieśli uspokoiła się , zjadła i zasnęła
 
Moja miała sondowanie,poszło szybko i sprawnie.W szpitalu byłyśmy 5 godzin, dzień wcześniej oczywiście test na covid.W szpitalu po przyjęciu na oddziale miała pobraną krew na WZW, po wyniku płukanie i zabieg na znieczuleniu miejscowym.Trwalo może 5 -10 minut,potem recepta,wypis i do domu.Poprawa natychmiastowa.A co do płaczu,to zaraz jak ja przynieśli uspokoiła się , zjadła i zasnęła
O jejku u mas poszło sprawnie w szpitalu byliśmy jakoś 3 godzinami łącznie z rejestracja bo troszkę osób przed nami było, krwi ani nic mu nie pobierali testy tez nie robiliśmy i zabieg tez szybko i od razu poprawa i teraz tylko do kontroli mamy się zgłosić
 
Do góry