reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przewidywanie płci dziecka - Chiński kalendarz płci dziecka oraz inne metody

Tak właśnie przeczytałam o tej żywotności plemników.... I kurde, chyba to jednak będzie dziewczynka xD Bo my nie kochaliśmy się w sumie jak miałam owulację, tylko tak z 4-5 dni wcześniej. ;)
Powiedziałam o tym M., załamał się, póki co był pewny syna ;D Oj, a usg dopiero 8 stycznia !


My planowaliśmy dziewczynkę, więc było 4 dni przed owulacją. I wyszedł chłopak, więc nie powiedziane, że u was dziewczyna :)
 
reklama
U mnie zarówno chińczyki jak i inne wróżby się myliły:-D Jest chłopczyk, a wszędzie wychodziła dziewczynka:tak:
A co do momemntu zapłodnienia to z pierwszym synkiem było codziennie więc nie wiem kiedy się udało:-p
Z tym synkiem na 100% do zapłodnienia doszło po owulacji. Co mnie aż zdziwiło, że może zakończyć się ciążą:-p
 
u mnie by się ta teoria sprawdziła :p kochaliśmy się zaraz po okresie, bo wiedziałam że w sierpniu nie będzie czasu na starania i nawet nie celowałam w owulację :p i proszę, jest córka :D
 
Jeśli chodzi o mnie w pierwszej ciąży się sprawdziło faktycznie wychodzi z tabelki syn i urodził się syn.
Natomiast w przypadku drugiej ciąży z tabelki wychodziła córka a mam syna :)

Raczej traktuje to jako zabawę. Jakiś czas temu widziałam podobny kalendarz ale tam w obu przypadkach tabelka pokazała że będą synowie i się sprawdziło :)

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :)
 
Mój przypadek potwierdza regułę kalendarza chińskiego, który został wklejony na początku. Potwierdza się w przypadku córki i syna.
 
reklama
Do góry