reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przewidywanie płci dziecka - Chiński kalendarz płci dziecka oraz inne metody

reklama
u mnie rowniez dziewczynka wyszla:-)
Juz 3 wrozba, ktora ja pokazuje.. zobaczymy czy wrozby robia mnie w jajo czy rzeczywiscie doczekam sie corki:laugh2:
 
Dziewczyny nie moge juz wstawic tu ankiety, ale te ktore poznaly juz plec niech napisza tak z ciekawosci czy sie chinczyki pomylily czy nie:-)
 
U mnie z tego linku, co wstawiłaś się nie pomylili :p Jednak chłopak :(

Jeśli jeszcze kiedykolwiek będę chciała dzidzię to będę planować z chińczykami, co by się w dziewczynkę wstrzelić :D

A..współżycie na 2-3 dni przed owulacją też można wsadzić między bajki, bo u nas były 4-dni przed i co? i jajco..a właściwie dwa :D
 
Jak zaszłam w ciąże z Tomkiem to seksik był wtedy codziennie więc nie mam pojęcia w którym dniu cyklu go ustrzeliliśmy:-D A tym razem nic nie planowaliśmy i, że całkowicie pochłonęła mnie nowa praca to seksik mieliśmy tylko raz w tym miesiącu i to już kilka dni po owulacji:baffled: I bez finału więc byłam w szoku jak okres mi się spóżniał:-D

U mnie chińczyki z synkiem się sprawdzili. Teraz mówią, że będzie dziewczynka, a im bliżej usg to tym bardziej myślę, że będzie jednak drugi siurek:-D
 
to ja powiem tak: mam 23 lata, przez ostatni tydzień sierpnia byliśmy nad morzem i używaliśmy sobie codziennie :-p także do zapłodnienia mogło dojść pod koniec sierpnia (dziewczynka), albo na początku września (chłopczyk).
mam chłopczyka, czyli chyba plemniki mojego są długożywotne:-D
 
reklama
Tak właśnie przeczytałam o tej żywotności plemników.... I kurde, chyba to jednak będzie dziewczynka xD Bo my nie kochaliśmy się w sumie jak miałam owulację, tylko tak z 4-5 dni wcześniej. ;)
Powiedziałam o tym M., załamał się, póki co był pewny syna ;D Oj, a usg dopiero 8 stycznia !
 
Do góry