reklama

Przewijanie ekstremalne

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez NataliaBM, 16 Maj 2013.

1. NataliaBM

NataliaBM Zaciekawiona BB

Dziewczyny, w jakich sytuacjach czy dziwnych pozycjach przewijałyście swoje dzieci kiedy nie miałyście dostepu do normalnych warunków (np. przewijak w sklepie)?

Ja raz przewijałam zupełnie na stojąco (na szczeście druga osoba trzymała dziecko pod pachami :D), ostatnio dorwałam gdzies krzesło i na szczęście niunia zmieściła się z zadartymi nóżkami, w aucie, w wózku, na stole w pizzerii (!!! ludzi juz nie było i miałam własny, przenosny przewijak, więc mi pozwolili :D), na stole w klubie (tez nie było jeszcze ludzi ;))

A jak to jest u Was? Co robicie podczas wyjazdów, w podróży, gdy zdarzy się oczekiwana niespodzianka w nieoczekiwanym momencie? :) Macie opatentowane jakieś wygodne pozycje? :D

2. Jushka

Jushka Zaciekawiona BB

Stół w pizzerii? Nieźle, ja Cię niczym nie pokonam. :p Póki co mam tylko 4 miesiące doświadczenia w przewijaniu i największe ekstremum to wózek. Ale kto wie co nas jeszcze czeka. ;)

3. reklama
  4. kasiekz

kasiekz Fanka BB :)

w samochodzie na kolanach to częsta sytuacja. ostatnio na plaży na ręczniku z piachem:p

5. szóstkowa mama

szóstkowa mama Fanka BB :)

W pociągu pełnym ludzi.Po otwarciu pieluchy i wydostaniu się aromatów,nagle luźno koło nas się zrobiło.

Poleć forum