reklama

Przez polozne stracilam dziecko

Już święta sięz bliżają a wnet po świętach.... czyli luty zmiana życia ...bo na świat przy

1. blackfoka

blackfoka Zaciekawiona BB

czesc kochani .... wiele takich tragedii ???? ja czulam sie zla ciaze wysmienicie, nic mi niedolegalo,dziecko duze,4.5kg,donoszone, urodzony w terminie a ..... polozne ktore odbieraly porod zbagatelizowaly powage sytuacji i .... usmiercily moje dziecko, wymazony, wypragniony,wyczekany, mialam tylko pojsc i urodzic, ale.... porod trwal za dlugo i tak Go wymeczyly ze niemial powietrza przez 25 minut, urodzil sie w tragicznym stanie,lekarze odtatowali mojego synka ale mial tak powaznie uszkodzony mozg ze zmarl po tygodni.... bylo to 4 miesiace temu a ja wciaz nieumie zyc, juz nigdy niebedzie tak jak kiedys, juz nigdy niebede sie smila, niebede tanczyc i cieszyc sie zyciem.... niepotrafie nienyslec o Nim,cokolwiek robie, gdziekolwiek jestem widze i mysle o NAtanku,,,, zycie stracilo dla nas sens.I GDZIE JEST BOG JAK JEST POTRZEBNY!!!!! ..NIEMOGE PISAC BO LZY MI OCZY ZALEWAJA... oto moja historia, ktora napisalam juz wczesniej.....
    PISZE DO WAS BY PROSIC O NAGLOSNIENIE, POMOC PRZESTROGE NIEWIEM CO JESZCZE.ABY USTRZEC INNE RODZINY!OPISALAM ROWNIEZ SWOJA HISTORIE W COOLTORZE I W GONCU POLSKIM ZAMIERZAM SIE DO OPISANIA W ANGIELSKIEJ PRASIE, ZALOZYLAM SPRAWE SADOWA I POROSZE NIEBO I ZIEMIE JAK BEDZIE TRZEBA.A MIANOWICIE CHOZI MI O ANGIELSKA SLUZBE ZDROWIA, NHS I PODEJCIE DO PACJETOW.ROZUMIECIE PARACETAMOL I WSZYSTKO OK!WGONCU POLSKIM (GAZECIE KTORA WYCHODZI NA TERENIE UK BYL OSTANIO ARTYKUL"SMIERC CHODZI W BIALYCH FARTUCHACH" 2 TYG POZNIEJ UKAZAL SIE MOJ ARTYKUL PISZE TEN LIST KU PRZESTRODZE. CHCIALABYM PODZIELIC SIE TYM CO NIEDAWNO PRZEZYLAM, CHOC JEST MI BARDZO TRUDNO O TYM MOWIC CZUJE ZE MUSZE TO ZROBIC BY UCHRONIC INNE RODZINY.CHCIALAM PODZIELIC SIE I PRZESTRZEC BY ZADNEJ INNEJ KOBIECIE SIE NIEPRZYDARZYLO TO CO MI.MIANOWICIE PROSZE WALCZCIE O SWOJE, DOPOMINAJCIE SIE TEGO CO CZUJECIE I POD ZADNYM POZOREM NIEWYBIERAJCIE POLOZNYCH Z PLACOWEK POLOZNICZYCH midwife albany! PRZEZ TE NIEWYKWALIFIKOWANE I NIEDOUCZONE KOBIETY STRACILAM PRZY PORODZIE SWOJEGO SYNA.BYL PIEKNY,ZDROWY,SILNY,OKAZ ZDROWIA(WAZYL PONAD 4.5KG)A ONE.ZLE ODEBRALY MI POROD,NIEZAREAGOWALY NA CZAS, NIEPODLACZYLY MNIE DO KTG I NIEWYCZULY ZE TONY PRACY SERCA MOJEGO SYNKA SPADAJA I GO.

2. blackfoka

cd ZAMECZYLY,ZADUSILY.NIEDOTLENIONY BYL ON PRZEZ 25 MINUT.URODZIL SIE Z 0 PUNKTAMI APPGAR! REANIMOWALI GO,ZYL TYLKO TYDZIEN, ODLACZONY OD MASZYN UMARL W NASZYCH RAMIONACH.WIEDZIALY ONE ZE PIERWSZY POROD ZAKONCZYL SIE SZYBKA AKCJA I CESARSKIM CIECIEM, BO ROWNIEZ TETNO DZIECKA SPADALO,ALE WTEDY BYLAM PODLACZONA DO KTG I LEKARZE ZAUWAZYLI W PORE, ZE COS JEST NIETAK.OPIEKOWALI SIE NAMI TAK JAK POWINNNI I WSZYSTKO ZAKONCZYLO SIE POMYSLNIE.A TYM RAZEM.POLOZNE WIEDZIALY ZE DZIECKO JEST DUZE, ZE MIALAM PIERWSZA CESARKE, ZE MOGA BYC PROBLEMY A MIMO WSZYSTKO ZALECALY I NAMAWIALY MNIE DO OPRODU DOMOWEGO-WARIATKI.MOWILY ZE TO TAK FAJNIE,FAMILIJNIE... JA SIE MIMO WSZYSTKO NIEZGODZILAM.BALAM SIE ZE JAK COS POJDZIE NIETAK TO MOZEMY NIEZDAZYC DOJECHAC DO SZPITALA.ZAZADALAM BYSMY TAM SIE WYBRALI.LECZ NIC POZATYM NIEWYEGZEKFOWALAM. PROSILAM O JAKIEKOLWIEK SRODKI PRZECIWBOLOWE NIEDANO MI NIC, PROSILAM O CESARKE BO NIEMOGLAM JUZ WYTRZYMAC,OPADALAM Z SIL, WSZYSTKO MNIE BOLALO,CZYULAM ZE NIEDAM RADY URODZIC- NIESLUCHANO MNIE.TWIERDZAC ZE PRZESADZAM I KAZANO ROBIC SWOJE. NIKT MI NIEPOMOGL,NIENACIAL,NIEWYSLUCHAL MOICH BLAGAN MAM W SOBIE TYLE NIENAWIASCI,NIEMOGE TEGO POJAC ZE W XXI wieku ZDAZAJA SIE TAKIE RZECZY,LUDZIE LATAJANA KSIEZYC,OPERUJA, LECZA PRZEROZNE CHOROBY,SWIAT JEST ZKOMPUTERYZOWANY, ROBOTY POTRAFIA WYKONYWAC PRZEROZNE RZECZY,POTRAFIMY NAWET KLONOWAC A OSOBY DO TEGO WYUCZONE NIEPOTRAFIA ODEBRAC PORODU????KTO MI TO POTRAFI WYTLUMACZYC? GDZIE TU JEST SPRAWIEDLIWOSC? GDZIE TU JEST BOG? TYLE ZLA, WOJEN, OJCOWIE GWALCA SWE CORKI ONE POKRYJOMU RODZA W PIWNICACH I SIE NIC NIEDZIEJE A JA.DBALAM O SIEBIE CALA CIAZE, NIEPILAM,NIEPALILAM,NIEZAZYWALAM ZADNYCHLEKARSTW,NIEFARBOWALAM WLOSOW, NIEUZYWALAM KOSMETYKOW.WSZYSTKO Z MYSLA O DZIECKU I KONSEKWENCJACH.TAK BARDZO GO PRAGNELAM.ODLICZALAM tygodnie DO ROZWIAZANIA.GDY ZOSTAL TYLKO TYDZIEN PRZYGOTOWALAM POKOIK I LOZECZKO I UBRANKA I TAK SIE CIESZYLAM.WYSTARCZYLO TYLKO POJSC DO SZPITALA I ZA KILKA GODZIN WROCIC.I WROCILAM PO TYGODNIU DO PUSTEGO POKOJU,DO LOZECZKA W KTORYM NIKT JUZ NIEBEDZIE SPAL, ZO ZAKURZONYCH UBRANEK KTORE LEZA GDZIES GLEBKO W SZAFIE I ZE ZLAMANYM SERCEM KTOREGO JUZ NIKT I NIC NIEZDOLA ULECZYC DO KONCA MOICH DNI PONIEWAZ STRACILAM SWOJ SKARB.JEDNA CHWILA.ZROJNOWALA I ZAWALILA NASZ SWIAT.BEDZIEMY MUSIELI ZYC TERAZ Z TA TRAGEDIA DO KONCA NASZYCH DNI I NIGDY O TYM NIEZAPOMNIMY.,MOGLISMY BYC NAJSZCZESLIWSZYMI RODZICAMI NA SWIECIE.MIELIBYSMY SWOJEGO UPRAGNIONEGO SYNKA. cdn

3. reklama
  4. blackfoka

cd NIESTETY NIKT KTO TEGO NIEPRZEZYL NIEBEDZIE POTRAFIL ZROZUMIEC JAK CIEZKO JEST WROCIC DO PUSTEGO MIESZKANIA GDZIE WSZYSTKO BYLO PRZYGOTOWANE NA PRZYJSCIE NOWEGO CZLOWIEKA. JAK CIEZKO JEST UJZEC PUSTE LOZECZKO, W KTORYM NIGDY NIEUJZY SIE ODGNIECIONEJ GLOWKI DZIECKA,NA WOZEK STOJACY GDZIES W KORYTARZU I POSKLADANE NA POLCE UBRANKA.NIKT NIEZROZUMIE BOLU I KRWAWIACEGO SERCA CIERPIACEJ MATKI KTORA NOSILA PRZEZ 9 mc SWE DZIECKO I Z RADOSCIA CZULA KAZDY JEGO RUCH.KTORA Z UTESKNIENIEM CZEKALA NA CHWILE W KTOREJ BEDZIE MOGLA WZIASC MALENSTWO W SWE RAMIONA,KIEDY BEDZIE MOGLA POCZUC JEGO CIEPLO I DOTYK A W ZAMIAN DOSTALA MARTWE DZIECKO,KTOREGO NAWET NIEZDAZYLA PRZYTULIC.PROSZE PRZEKAZCIE KOMU MOZECIE TA SKROCONA HISTORIE I DBAJCIE O TO BY NIKT WAM NIEWMAWIAL ZE JEST WSZYSTKO OK JAK CZUJECIE ZE NIEJEST! ZADAJCIE I EGZEKWUJCIE, BO MUSI WAM BYC DANE JESLI O COS PROSICIE. JA TEGO TAK NIEZOSTAWIE, SWIAT OTYM USLYSZY A PANIE TE ZAPLACA ZA SWOJA GLUPOTE I NIEPROFESJONALIZM,ZAPLACA ZA TO ZE RUTYNOWO I BAGATELIZUJACO PODESZLY DO MOJEGO PORODU.PRZECIEZ KAZDY POROD JEST INNY, KAZDA KOBIETA JEST INNA.SKORO NIEPOTRAFIA TO NIECH NIEWYKONUJA TEGO ZAWODU,NIECH JUZ NIKOMU NIEZABIORA OWOCU ICH MILOSCI. SAPER MYLI SIE TYLKO RAZ I SAM PLACI ZA SWE POMYLKI.JA NIEPOZWOLE BY TE POLOZNE ZNOW SIE POMYLILY I ZMARNOWALY KOLEJNEJ RODZINIE ZYCIE,BY ODEBRALY IM OWOC ICH MILOSCI.TYMBARDZIEJZE NA SEKCJI ZWLOK STWIERDZONO ZE PRZYCZYNA SMIERCI BYLO "NIEDOTLENIENIE MOZGU SPOWODOWANE PARCIEM PODCZAS PORODU".MI NIESTETY NIKT NIEPOMOGL,PRZEKRESLIL JEDNA CHWILE CALE NASZE ZYCIE.A CENE ZAPLACILO MOJE NICZEMU NIEWINNE DZIECKO,KTORE PO TYGODNIU UMIERALO W MYCH RAMIONACH.A MOGLO BYC TAK PIEKNIE, TAK BARDZO BYM CHCIALA BY BUDZIL MNIE PLACZ DZIECKA A NIE KOSZMARY PRZEZ KTORE SAMA NIEWIEM CO JEST JAWA A CO SNEM..

Poleć forum