reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeziebienie,a ciaza

Ewelka20

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Październik 2013
Postów
248
Czesc wszystkim :-) Sluchajcie tydzien temu bylam na weselu i wrocilam przeziebiona(w pokoju,w ktorym spalam bylo strasznie zimno),zaczal mnie meczyc katar i bol glowy.Pani w aptece dala mi *spam*(syrop dla kobiet w ciazy).Katar juz sie konczy i glowa nie boli ale od 2-3 dni zaczal meczyc mnie suchy kaszel,w szczegolnosci jak zrobi mi sie cieplo.Jutro ide na dyzur do rodzinnego,ale co do jutra na kaszel?Jestem w 11 tyg ciazy
 
reklama
Jak mnie męczył kaszel w ciąży to w kółko piłam herbatę owocową z miodem. A do tego robiłam sobie kanapki z sosem czosnkowym, który sama przygotowywałam. Zawsze pomagało :)
 
Jak byłam w ciąży i byłam przeziębiona to piłam syrop z cebuli bo ten *spam* nie pomagał mi w ogóle :) Do tego mleko z czosnkiem, masłem i miodem potrafi zdziałać cuda :)
 
Mi te leki dedykowane specjalnie dla ciężarnych nigdy nie pomagały ;( Zawsze starałam się zwalczyć przeziębienie domowymi sposobami a jak nie dawało się to szłam do lekarza. Zawsze przepisywali mi leki dla dzieci które mają naturalny i ziołowy skład. Na kaszel piłam taki prawoślazowy syrop Dicotuss. W składzie miał też miód i pamiętam że był bardzo fajny w smaku ;)
 
Byłam u lekarza i niestety wyszło zapalenie krtani :/ Antybiotyk+psikacz do gardła+syrop+osłonówki...Ale na szczęście już jest dobrze :-D
Dwa razy upewniałam się,czy mogę na pewno te leki przyjmować,to lekarka zaczęła się(życzliwie)śmiać...
 
Do góry