reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeziębienie a starania o dziecko

marta.martyna

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2017
Postów
50
Cześć, w tym miesiącu chcemy starać się o dziecko, ale dopadło mnie przeziębienie. Czytałam, że może to mieć naegatywny wpływ na jakość komórki. Przeziębienie już przechodzi, nie brałam żadnych antybiotyków, leczyłam się domowymi sposobami, brak temperatury. Za 6 dni zaczynają mi się dni płodne i zastanawiam sie, czy możemy się teraz starać czy lepiej nie ryzykować. Nie chcę odkładać tego na następny miesiąc...Czy miałyście może podobną sytuację? Czy przeziębienie naprawdę może mieć wpływ na jakość,czy tylko przesunie owulację?
 
reklama
Przeziębienie nigdy mi nie przesunęło owulacji i raczej nie ma większego wpływu na to czy dojdzie do zapłodnienia czy nie.
Możecie się normalnie starać o dziecko. Dopóki łożysko nie jest wykształcone to dziecku nic nie grozi z Twojej strony, więc nie ma się czego obawiać.
 
Do góry