reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeziebienie u 9 miesiecznego dziecka

Ayashi86

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
15 Marzec 2016
Postów
149
Witajcie mamuski. Moj 9 miesieczny synek od kilku dni ma katarek a od 2 dni doszedl mokry kaszel. Podaje mu wode z miodem i cytryna ktora uwielbia (nic mu po niej nie jest, wiem ze miód jest alergenem) na noc smaruje go mascia snuffle babe (cos jak vic, angielski odpowiednik) oczyszczam nosek aplikatorem do oczyszczania i zakrapiam woda morska. Nie ma goraczki, zachowuje sie normalnie, pije duzo i je normalnie. Czy jest cos jeszcze czym moglabym mu pomóc?

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Spróbuj inhalacji z soli fizjologicznej a później poloz go na brzuszku. Czesc wydzieliny wyplynie z noska a pozostala będzie łatwiej wyciągnąć aspiratorem.

Robisz wszystko jak trzeba :)

Zdrowka dla maluszka
 
Ciezko go bedzie utrzymac na brzuszku, on juz na 4 zapierdziela szybciej jak ja na 2[emoji23] Z nosk mu sie caly czas leje

Napisane na ONE A2003 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W takim razie zostają tylko nawilżanie noska woda i odciąganie kataru. Jeśli chodzi o kaszel ja mojej córce podawałam syrop własnej roboty z kwiatów czarnego bzu... może udaj się do apteki po jakiś ziołowy syrop skoro brzydko kaszle. Moja koleżanka polecała mi lipomal naturalny syrop z lipy.
 
Ja po konsultacji z mama i siostra zrobilam swojemu synkowi syrop z cebuli, mi moja mama od zawsze podawala ten syrop i zawsze mi pomagal, mysle ze mojemu synkowi tez pomaga bo juz mniej kaszle jeszcze na dodatek klepiemy po pleckach [emoji4] mam nadzieje ze szybko minie bo moj synek jak widzi chusteczke to juz zaczyna plakac, placze nawet jak widzi masc majerankowa, ale szybko przestaje, chyba czuje ze to pomaga [emoji18]

Napisane na SM-T280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fajnie, że starasz się leczyć synka naturalnie :) jak mogę dodać od siebie babciny sposób to wyciskam czosnek przez praskę i kładkę koło łóżka synka jak jest przeziębiony. Dużo też wietrzę pokój. Zdrówka dla synka [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry