reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeziębienie w ciazy, macie jakieś pomysły jak sie leczyć?

reklama
ja też byłam zaskoczona, poleciła mi stara dobra znajoma która smaruje nim wnuki ... mój synek dziś znowu zaczyna kasłać więc od razu na noc go posmarowałam, jakiś magiczny środek :-) a kupić można w zielarskim i zwykłym mięsnym sklepie, można też na nim smażyć jest bardzo zdrowym tłuszczem ;-)
 
Myślę, że warty uwagi jest ten syrop na przeziębienie dla kobiet w ciąży i matek karmiących *spam*. Sama jak kiedyś byłam w ciąży to go piłam, smakował dobrze a i dość szybko przyniósł ulgę, kosztował jakieś 15zł, więc można uznać, że dość sporo, ale najważniejsze, że szybko pomógł. W sumie to nie mam porównania jeśli o cenę chodzi.
 
Moja siostra jest w 26 tygodniu ciąży i zaczyna skarżyć się na gardło. Czy w czasie ciązy tabletki na gardło też należy przebierać ? Jeśli tak to może polecicie coś ?
 
Wiesz co, *spam* ma też tabletki na gardło i jeszcze spray do nosa, także kobiety w ciąży są wyposażone na przeziębienie odpowiednio. myślę, że mimo to warto skonsultować chorobę z lekarzem bo nigdy nic nie wiadomo u kobiety w ciąży.
 
reklama
Do góry