reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeziębienie w ciazy, macie jakieś pomysły jak sie leczyć?

reklama
ja niedawno miałam zapalenie gardła i do tego problem z zatokami, na gardło pomógł Tamtum Verde a na zatoki przede wszystkim rozgrzewanie (termofor, woreczki z grzaną solą), inhalacje z amolu lub z wodą z solą. Dodatkowo rozgrzewające herbatki i udało się, przeszło.

pozdrawiam
 
Dzięki dziewczyny za sugestię. Porozmawiałam z panią farmaceutką jeszcze, padło na *spam* i siostra zadowolona bo czuje ulgę.
też nie wiedziałam że prealen, poza słynnym syropem, na przeziębienie właśnie, ma tabletki na gardło :) tak to juz jest, póki człowiek nie potrzebuje to sie w branży nie orientuje. A słyszałam tez z polecenia :)
 
też nie wiedziałam że prealen, poza słynnym syropem, na przeziębienie właśnie, ma tabletki na gardło :) tak to juz jest, póki człowiek nie potrzebuje to sie w branży nie orientuje. A słyszałam tez z polecenia :)
To prawda. sama choć ciężarna nie jestem mogę poświadczyć o działaniu pastylek. Swoją drogą dobre w smaku też. ;D
 
Ostatnia edycja:
Tak jak już padło wyżej polecam *spam* tabletki na gardło. Ostatnio kilka dni drapało mnie coś w gardle i te tabletki pomogły. A na katar bardzo dobry jest tez *spam* Katar.
 
reklama
Weronikapb - mleko z ząbkiem czosnku, herbata z sokiem malinowym, ja ssałam tabletki *spam* - są z miodem, sokiem malinowym i witaminą C! Ssałam je w 6 tygodniu jak byłam przeziębiona i teraz kilka dni temu. Mi pomogły. Trzeba leżeć w łózku. A jak gorączka jest powyżej 37.5, czy 38 to brać np Apap, Paracetamol. Bo taka goraczka już źle wpływa na bobaska.. Syrop *spam* jest z czosnkiem i sokiem malinowym i nie wiem z czym jeszcze- dla mnie smak był obrzydliwy i mnie po nim brało na wymioty. Ale Ty wcale nie musisz tak mieć.. A masz katar, kaszel?
 
Do góry