reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przeziębienie w ciąży- sprawdzone sposoby leczenia

mnie w ciazy tez dopadla grypa. Nie pamietam dokladnie w ktorym miesiacu bylam,ale lekarz nie przepisal mi zadnych lekow,bo ciaza,a na wlasna reke nic nie chcialam brac. Leczylam sie syropem z cebuli,mlekiem z miodem i czosnkiem:)
 
reklama
Przeziebienie, kaszel, gordlo drapie, katar a do tego zatoki mnie wykanczaja (ktore przy najmnirjszym katarze mnie juz od dawna mecza) jestem w 21 tygodniu ciazy, slub tuz tuz, pewno spraw do zalatwienia a ja ledwo zywa. Moja dzidzia (chlopczyk) cala noc mnie kopala, nigdy wczesniej tak mocno sie nie rozpychal, do tej pory tylko raz poczulam jak sie rusza. Boje sie ze cos mu sie stanie. Robie inhalacje, rutinscorbin, miod, czosnek cytryna ale potrzebuje konskej (ale bezpiecznej dla dzidzi) dawki zeby do slubu na nogach stanac.
 
Witaj.syrop który jest naprawde skuteczny i przeznaczony dla kobiet w ciąży to *spam*,ja też go piłam i mogę polecić:tak:Pozdrawiam i dużo zdrówka życzę;-)

Widzę,że nie tylko mnie pomógł:tak:
 
Dzidzi nic nie będzie i na pewno się zdąrzysz wyleczyć. Tylko wszystko co tylko możliwe zleć innym, a Ty odpoczywaj. Pozdrowionka i dużo zdrówka. :-) no i udanego wesela i pożycia małżeńskiego.
 
*spam* uchronił mnie od antybiotyku w ciąży, teraz jak karmiłam tez wyciagnał mnie z mega wielkiego przeziębienia.
 
Zaraz wysle przyszlego meza do miasta po ten syropik. wczoraj pani w aptece dala mi rutiscorbin i metafen ale na tym drugim wyczytalam ze w ciazy nie brac wiec lezy nieruszony. Z tego co piszecie to wlasnie takiego syropiku mi trzeba. Bezpieczny dla dzidzi, a kopie mnie caly czas, troche mnie brzuch boli bo ciagle kaszle i kicham, dlatego sie balam ze cos mu tam zle w srodku. Wczoraj mialam przymiarke sukni slubnej i pani mnie cala szpilkami poklula bo co ona chciala sie wpiac to ja kichalam i ciach w skore.
Dzieki dziewczyny, trzymajcie kciuci zeby magiczny syrop mi pomogl.
 
Ten syrop faktycznie dobry ja polecę jeszcze krople otrivin do nosa i dużo kremu na nos aby ci się nos nie zrobił czerwony i nie zaczął łuszczyć od chusteczek. No bo wiadomo wygląd też ważny. Zdrówka
 
Otrivin? Mi lekarz zabronil w ciazy.
Jak jestem przeziebiona zawsze pomaga moczenie stop w goracej wodzie z sola. Zaczynam od cieplej i po trochu dolewam wrzatku, zeby byla naprawde goraca :) Po tym zadnego chodzenia tylko od razu do lozka, takze najlepiej robic to wieczorem :)
 
reklama
nie chce straszyc ale lepiej skonsultuj to z lekarzem i zrob badanie crp ja przez takie przeziebienie stracilam synka i przy drugiej ciazy robilam przy takim przeziebieniu wlasnie crp i jak bylo wyzsze od normy to gin przepisywal antybiotyk ktory stosuje sie w ciazy nazywa sie on chyba duomox
powodzenia i wszystkiego dobrego
 
Do góry