reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeziębienie w ciąży

Dziękuje dziewczyny za rady! Dziś zadzwonię do lekarza i zapytam czy mam w ogóle przychodzić na wizytę we wtorek bo odebrałam wyniki badań i widać w nich że mam jakaś infekcje w organizmie, nie chce dostać opierdzielu bo w tych czasach ludzie boja się tych kichających... wczoraj cały dzień popijałam wodę z sokiem malinowym, brałam też propolis w kropelkach No i oczywiście czosnek, cytryna, imbir i miód. Czuje się już zdecydowanie lepiej ale niestety został mi ten okropny katar, nie mogę przez niego spać....
 
reklama
Jeśli robi się nalot na migdałach to zaczyna tworzyć się stan zapalny, który doprowadzi do anginy. Paracetamol pomoże, czy ma czekać aż doprowadzi do stanu anginy? 🤔
Paracetamol jest przeciwgorączkowy i przeciwbólowy a nie przeciwzapalny. Więc na to akurat nie pomoże. Nie wprowadzaj w błąd.
@akinoM222 spokojnie możesz użyć kropli do nosa. One działają tylko miejscowo.
 
Do góry