reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

przeziębienie w ciąży

reklama
masz tutaj zdjecie
bioparox.jpg
 
oooo, dzięki :) Wiedziałam, że coś mi świta, moje dzieci kiedyś uzywały, to można do nosa albo do gardła i z tego co pamiętam to jest chyba miejscowy antybiotyk, ale nie jestem pewna... Nie wiedziałam, że można w ciązy :)
 
Mnie już to przeziębienie drażni, małolat się znowu rozchorował i mnie zaraził i męża zresztą też. Ten ostatni z tego wszystkiego się najlepiej czuje, młody ma przypływy energii po czym dopada go gorączka :errr: i tak w kółko. Ja już się objadłam miodu, mleka z miodem i masłem, herbaty z domowymi malinami, czosnku teraz zrobiłam masło z czosnkiem i koperkiem i dwie kanapki zjadłam popijam ten syrop dla ciężarnych i nic dalej mi nieprzechodzi. Jak mi już zupełnie źle to paracetamol sobie łykam. Nie wiecie może czy w ciąży można brać rutinoscorbin? Słyszałam sprzeczne opinie a że w UK tego nie znają to nawet nie mam się kogo poradzić.
 
urywek ulotki z rutinoscorbinu:

STOSOWANIE LEKU PODCZAS CIĄŻY I KARMIENIA PIERSIĄ

Nie określono bezpieczeństwa stosowania w ciąży. Przed zastosowaniem u kobiet ciężarnych i karmiących należy zasięgnąć porady lekarza.

Czyli jak dla mnie, nikt tego nie badał i zabezpieczaja sie na wypadek gdyby ktoś chcial ich pozwać, że lek zaszkodzil dziecku. Spróbuj może poszukać składu ( po łacinie) i pokazać lekarzowi u siebie. Może na tej podstawie określi czy możesz brać.
 
Maqnio Próbowałam i nic nie pomaga. Rosół zrobiłam i piję go sobie w kubeczku i nic. Teraz siedzę w domu i powiedziałam sobie, że jak niedojdę do siebie i młody też to żadna siła mnie z domu nie wyciągnie.

Corin przeczytałam ten zapis i jest dla mnie nielogiczny heh no bo można pójść po poradę do dwóch różnych lekarzy z czego jeden powie proszę brać na zdrowie a drugi powie absolutnie nie. No nic pozostaje mi zajadanie się czosnkiem ;-)
 
Ostatnia edycja:
sprobuj moze kuracji cytrynowej jeszcze, jesli potrafisz przełknać spora ilość soku z cytryny (można doslodzić miodem)
Zaczynasz od soku z jednej cytryny, na drugi dzien pijesz z 2 cytryn, na 3 z trzech aż dojdziesz do 5, szóstego dnia pijesz z 4 cytryn, siódmego z 3... aż dojdziesz znow do jednej i to koniec jest. Powinno pomoc
 
reklama
Właśnie mąż dzwonił i się pytał co po pracy ma kupić mi w sklepie więc mu zaraz napiszę, że cytryny :))))))) dzięki spróbować zawsze można ;-)
 
Do góry