reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeziebienie w ciazy :(

nic nie pisałaś, że czujesz sie osłabiona w przeziebieniowy sposób, nie masz chyba ani kataru, ani kaszlu... gdybyśmy wszystkie polecialy po termometry to pewnie spora częśc z nas mialaby podwyzszona temp.
nie wiem jak u Was, ale u mnie nawet w mieszkaniu duchota i gorąc wiec ciężko nie mieć nieco podwyższonej temperatury, a 37 to ciężko nawet stanem podgorączkowym nazwać...
 
reklama
Kurka wodna, przewiało mnie gdzieś. Strasznie mnie bolą uszy i gardło - ledwie ślinę przełykam... Gardło będę płukać solą ale macie jakiś pomysł na ból uszu?
 
olejek kamforowy. w sensie wacik nim nasączony wlożyć do ucha. Ale podobno strasznie śmierdzi. Na ból pomaga paracetamol.
No ale u mnie to się ciagnal ból ucha kilka miesiecy, dopiero antybiotyk pomógł, który ginka osttanio przepisala mi bo mialam bakterie w moczu :-p
 
MASAKRA - ja już się chyba nie wyleczę przed rozwiązaniem. Wstałam dziś obolała cała - mam objawy grypopodobne tzn. bóle całego ciała i lekko zatkany noc i stan podgorączkowy - który u mnie daje objawy jakbym miała gorączkę ogromną. Nie wiem od czego to...

Biorę Apap, wapno, rutinoscorbin i czosnek. Aż się boję iść do lekarza bo znów mi nic nie pomoże tylko każe pić herbatę z cytryną...
 
Niektórzy uważają rutinoscorbin za zakazany, ale ja się spotkałam wśród lekarzy ginekologów i rodzinnych tylko z odrębną opinią. Ginekolodzy wręcz zapisują na podwyższenie płytek krwi przy złej morfologii.
 
też jestem przeziębiona już 5 dzień, wcześniej ten syropek łykałam i zero poprawy dopiero teraz na odziale biore rutinoskorbin, wapno, witamine c, marimerem przepłukuję noska a na gardło tymianek i podbiał:) apap na poty na noc
 
reklama
Wspolczuje meczyc sie z przeziebieniem:-( mnie na szczescie tylko na poczatku ciazy zlapalo i leczylam sie tylko domowymi sposobami, troche to trwalo ale jakos przeszlo... Ja profilaktycznie staram sie jesc duzo cytrusow bo maja witC i od czasu do czasu herbata z sokiem z malin lub pigwy i jak narazie ( tfu tfu nie zapeszac) sie sprawdza. życze powrotu szybkiego do zdrowia!;-)
 
Do góry