reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeziebienie w ciazy :(

dziękuję kochana, wczoraj wypędzlowałam się tym filoletowym rozstworem, bo mama mi dała i jest lepiej, majty noszę bawełniane, opuchlizna w sumie juz też zeszła, tylko ta wara lewa mi wisi, chyba się rozciagła, mam nadzieję, że nie na zawsze
całuski:-)
 
reklama
Ja w ciąży stosowałam *spam* (syrop) i całkiem nieźle działał. Trzeba tylko pamietać, żeby stosować przy pierwszych objawach, zanim sie coś poważniejszego wykluje, a wiadomo że antybiotyki w ciąży nie są wskazane. Co do syropu to ma atest Instytutu Matki i Dziecka i jeszcze jakiś, bezpieczny jest.
 
Do góry