)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

przeziębienie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

lidijka

kwietniowa matka polka 06
Miasto
Tczew
Rozwiązania
0
ŻuczeK pisze:
No i mnie dopadło jakieś choróbsko. Mam katarek i gardziołko pobolewa. Ale wytrwam.
Oj joj joj cosik z naszym Żuczkiem się stało, ze tak długo nas nie odwiedza! Oby nic złego!A moze już nas nie lubi? Żartuję. Poczekmy, na pewno Żuczek założy skorupkę i wróci do nas!
Ja na razie się trzymam zdrowo (odpukać, bo jak ja coś pochwalę to zawsze coś się skiełbasi)

reklama

zuczek

Mama Misiaka
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
Lidijka, jestem jestem. Dziękuję za pamięć :)

Dopiero dziś się odważyłam usiąść do kompa. Wcześniej nie bardzo miałam na to siły. Teraz piszę na forum, ale pewnie dziś się nie wyrobię z pisaniem, bo dziewczyny rozgadałyście się w ciągu tego tygodnia, ojojoj :) Ale to dobrze, bo widać że coś się dzieje :)

Buziaki

idzia

mama: X 2000; IV 2006
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
watek ucichl - ale ja niestety musze go wznowic - jestem chora - mam zapalenie oskrzeli - masakra - pewnie zarazilam sie od synka - on tez przez to przeszedl wlasnie; dostalam L4 do kona tygodnia ...

dori

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Idziu to kładź się do łóżeczka i kuruj. Ja mam ostatnio cały czas jakiś nos zatkany ale to nie katar i męczę się z tym już od tygodnia. mam uczucie suchośći w nosie, poza tym nic mi nie dolega więc nie wiem czy mam się ztym wybrć do lekarza.

Magdaleona

Rozwiązania
0
Dori ja mam takie samo uczucie, do tego czasem w nocy ciężko mi się oddycha w nocy. A nos mam tak suchy, że czuję jakbym nie miała wogóle śluzówki w nosie. Kupiłam sobie nawilżacz powietrza i staram się żeby w domu zawsze jakieś pranko wisiało - troszkę pomaga.
Idzia kuruj się i mam nadzieję, że szybciutko wyzdrowiejesz.

kosmi

Miasto
Piaseczno
Rozwiązania
0
a ja mam katarek :( ale sie dobrze czuje, chyba mnie troche przewiało - z mamą chodziłam na długie spacerki do lasu z psami - mama biega wtedy z Zuzą (na zdjęciu), a ja chodze z Zuzi 4miesięczną "dzidzią" Jagódką :) tylko ostatnio tak jakoś mroźno było :(

idzia

mama: X 2000; IV 2006
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
no - niestety - pogoda nam nie dopisuje na zdrowie ...
kosmi - szybko pozbadz sie katarku :)
ja tez staram sie kurowac :)
tylko przez ta chorobe michal musial zostac u dziadkow jeszcze kilka dni - zeby sie ode mnie nie zarazil tym bardziej ze sam wlasnie skonczyl zapalenie oskrzeli .... masakra; maz przywiezie go dopiero w srode wieczorem;

a+t+?

MAJOWA MAMA 06'
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
Ja tez leze chora. Tzn lezalam caly tydzien od zeszlej niedzieli, ale juz jutro wybieram sie na uczelnie - mam nadzieje, ze jakos dam rade, chociaz wciaz meczy mnie katar i gardlo jak chwile dluzej pogadam :( Ta pogoda jest okropna :(
Szybkiego powrotu do zdrowka dla wszystkich chorych brzuchatek...

Magdaleona

Rozwiązania
0
Dawno żadna z nas nie była chora... no i trafiło na mnie! Mam straszny katar, boli mnie gardło i słobo mi (w nocy miałam temperaturę... a raczej jej spory brak 35,6).
Próbowałam domowe sposoby: syrop z cebuli, mleko + czosnek + masło, herbatki z cytrynką itp... no i się nie udało, a już zaczynało przechodzić. Byłam dziś u lekarza i mam Bioparox do nosa i gardła - fuj.
Trzymajcie się cieplutko!

reklama

jaszczurka

Rozwiązania
0
Dzewczyn!!
Mi czesto krew z nosa leci to znaczy ja rano wstaje to mam skrzepy krwi w niosie?? od czego to moze byc czy to normalne ??

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry