reklama

Przeziębienie

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez zabenka, 14 Marzec 2011.

1. zabenka

zabenka Zaciekawiona BB

Kicham i chrycham już od tygodnia :/ Próbowałam z domowych sposobów soku z cebuli, herbaty z malin, wygrzewania się pod kołdrą – nic. Czuję się jak zdechlak totalny, nie bardzo chcę się szprycować farmaceutykami, ale chyba będę musiała... Chyba, że coś innego poradzicie??

2. dzoan

dzoan Zaciekawiona BB

[FONT=&quot]niewidze w czym problem za bardzo, co ci wogule jest i dlaczego nie chcesz leczyc sie normalnbie?? od herabty ci nie przejdzie.[/FONT]

3. reklama
  4. Muffinka

Muffinka Aktywna w BB

Bo jest w ciąży ;) ? To, że jesteśmy na forum dla ciężarówek może być pewnym tropem;) ?

5. zabenka

zabenka Zaciekawiona BB

[FONT=&quot]Ciąża i przeziębienie albo nawet grypa, dokładnie. Świat mi nie sprzyja.[/FONT]

6. eowyna

eowyna Zaciekawiona BB

[FONT=&quot]Spróbuj homeopatyków, domowymi sposobami faktycznie może być ciężko. Oscillococcinum można śmiaŁO ŁYKAĆ W CIĄży. Ja się tym ratuję, szybko działa przy grypce albo przeziębieniu. Przy karmieniu też można, bezpieczny środek. Na sok z cebuli bym nie liczyła, choć to też sama natura.[/FONT]

7. duduś

duduś Początkująca w BB

ja też jestem za oscillo,jest skuteczny w leczniu ostrych stanów grypowych jak i w profilaktyce.jest bezpieczny i nie wywołuje działań niepożądanych ,ja też to biorę i brałam w czasie ciąży,polecam

8. zupkaogorkowa

zupkaogorkowa Gość

polecam cieple mleko z maslem i czosnkiem, herbaty z cytryna i jedna tabletke wapna dziennie.

9. bajkowa

bajkowa Fanka BB :)

Chyba nie ma nic lepszego niż łóżko a na katar podobno inhalacje z kropli miętowych ale nie wiem nie próbowałam

10. reklama
  11. zabenka

zabenka Zaciekawiona BB

Wielkie dzięki za radę. Kupiłam sobie wczoraj to oscillococcinum. Wolę nie ryzykować z innymi lekami. W ciąży nie ma żartów. No a domowe sposoby, chyba na mnie nie działają :p Zobaczymy jak będzie…

12. Olga Z

Olga Z Zaciekawiona BB

Zabenko, wydaje mi się, ze bedzie dobrze. Ja w czasie ciazy czesto chorowalam i za kazdym razem bralam to oscillo. Smialo moge stwierdzic, ze mi pomagalo, przynajmniej lagodniej przechodzilam chorobe, a najwazneijsze jest to, ze bezpieczny i w ogole lek nie dostaje sie do plodu!!

Poleć forum