reklama

Przeziębienie

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez olga9, 31 Lipiec 2016.

1. olga9

olga9 Aktywna w BB

Kochane czy w 11 tygodniu ciazy moze cos sie stać dzidziusiowi przy przeziębieniu ? Leczę się lekami prenatal dla kobiet w ciazy . Na noc używam tylko kropel do nosa nasivin bo nie moge spać tak mnie meczy. Ustały mi mdłości do tego i strasznie sie denerwuje ze coś się mogło stać dzidzi ;(

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

2. Malaja

Malaja Fanka BB :)

Trudno przetrwać ciąże bez żadnych infekcji i i większości takie przeziębienia nie mają żadnego wpływu na dziecko więc nie martw się. Mdłości ustały bo zwykle tak się dzieje pod koniec pierwszego trymestru. Od 10 tc beta hcg zaczyna spadać i dlatego nieprzyjemne objawy ustępują (mdłości, zmęczenie, bóle piersi itp).

A nasivin lepiej zastąpić wodą morską.
    Lecz się naturalnymi metodami- herbatą z sokiem z malin, syropem z cebuli itp. Gardło można płukać wodą z solą

3. reklama
  4. mietówka33

mietówka33 Fanka BB :)

Nic sie nie stanie bobaskowi nie martw sie. Pieknie to poprzedniczka ujęła trudno przetrwać ciaze bez infekcji... ale nasivin zmien na wode morska lub maść majerankowa. Nie martw sie ja jakos w 11 lub 12 tyg bralam antybiotyk na pęcherz i poki co z synkiem ok: -) Duzo zdrowka dla Was; -*

Poleć forum