reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeziębienie

olga9

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
2 Czerwiec 2016
Postów
54
Kochane czy w 11 tygodniu ciazy moze cos sie stać dzidziusiowi przy przeziębieniu ? Leczę się lekami prenatal dla kobiet w ciazy . Na noc używam tylko kropel do nosa nasivin bo nie moge spać tak mnie meczy. Ustały mi mdłości do tego i strasznie sie denerwuje ze coś się mogło stać dzidzi ;(



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie jedna kobieta przechodzi przeziębienie w ciąży. Jeśli nie jest to jakieś poważne zapalenie to nic wam nie będzie. No i warto by było iść do lekarza.
 
Kochane czy w 11 tygodniu ciazy moze cos sie stać dzidziusiowi przy przeziębieniu ? Leczę się lekami prenatal dla kobiet w ciazy . Na noc używam tylko kropel do nosa nasivin bo nie moge spać tak mnie meczy. Ustały mi mdłości do tego i strasznie sie denerwuje ze coś się mogło stać dzidzi ;(



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Zamiast nasivinu kup fixin albo irigasin do płukania nosa i zatok, bezpieczny roztwór. I inhalacje z soli fizjologicznej jak masz inhalator lub garnek z gorąca wodą + sól kuchenna i wdychac ;)
 
Poprosiłam panią w aptece aby dała mi cos dla kobiet w ciazy ale niestety to nic nie pomaga . W nocy sie strasznie dusze i musze zaaplikować wtedy krople normalne i śpię jak zabita . Będę musiała kupić cos innego


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olga9 - ja w 10 tyg ciąży miałam zapalenie zatok. Parę nocy się przemęczyłam ale lekarz nie polecał żadnych dostępnych gotowych kropli do nosa. Na wieczór płukałam solą fizjologiczną pod ciśnieniem plus inhalacja z Olbas oil. Do tego mleko z czosnkiem i miodem. Witamina c. Powinno pomóc :)
 

Podobne tematy

Odpowiedzi
4
Wyświetleń
683
goszczaca
G
Do góry