reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeziębieniu stanowcze NIE :)

reklama
Dziewczyny pomóżcie! Czy Tantum Verde mozna stosowac w ciazy?? Bo gardło mnie tak boli ze juz nawet migdaly mam powiekszone troche.... Acha a ten syrop *spam*?? Jak sie sprawdza??
 
Myszka możesz stosować Tantum Verde w ciąży, również Bioparox - jest to antybiotyk ale o działaniu miejscowym, z tym że on bardzo wysusza śluzówki w gardle i powinno się go stosowac krótko ( jeśłi dobrze pamiętam max 5 dni), ja też go brałam w ciąży bo miałam 5 razy zapalenie krtani i gardła
 
fusik dziekuje za odp:) Mam nadzieje ze mi pomoze Tantum bo Bioparox mam w domu ale to raczej na kaszel ktorego narazie nie mam.
 
Bioparox nie jest tylko na kaszel, jak mnie zaczyna boleć gardło ( tak w środku) to zaraz mi pada na krtań ( taka moja uroda) to lekarz zawsze daje mi Bioparox, kaszel mam rzadko
możesz jeszcze spróbowac babcinego sposobu : sok z jednej cytryny osłodzony łyżeczką miodu z odrobiną wody i wypić, troszkę drapie w gardle ale o to chodzi i tak przez kilka dni ( raz dziennie) mi pomaga :-)
 
O to moze jeszcze sprobuje tego sposobu:) U mnie np syrop z cebuli i sok malinowy odpadaja bo mam odruch wymiotny ale cytrynka, miod jak najbardziej:)
 
reklama
myszka, jak poległam na przeziębienie w I trymestrze, to lekarz zalecił mi właśnie Tantum Verde, Bioparox (ale nie na kaszel tylko czerwone gardło) i do tego brałam propolki i *spam*. I przeszło mi dość szybko; nie miałam gorączki, w razie jej wystąpienia lekarz zalecił Apap. *spam* biorę sobie zapobiegawczo od czasu do czasu jak zaczyna mnie drapać w gardle, niestety jak otworzysz butelkę musisz zużyć syrop w ciągu 7 dni, więc co i raz kupuję sobie nowy :)
 
Do góry