reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeziębiony Maluch - rady jak mu pomóc

qurcze ja sie motam w końcu w szkole pracuje i wirusy moge przywlec, zapytam lekarza na szczepierniu pazdziernikowym co na to
 
reklama
ja póki co tylko te obowiazkowe szczepienia

a co do przeziebienia proponuje nawet zdrowemu maluchowi dawać codziennie witaminę C, taka w płynie dla dzieci
naprawde wzmacnia organizm i uodparnia, moja Ola całą jesień i zimę dostaje i naprawde niewiele chorowala jak dotychczas
 
mamaoli super rada, wiesz człowiek tai głupi nawet sam nie mie czasem myśleć jutro lece kupić wit C bo już jakoś tak jesiennie na polu i te wiatry i te deszcze
 
emi tez zaziebiona katarek i kaszelek
syropki i masc na klatke piersiową na noc i woda morska do noska to mamy zalecone od lekarki
wlasnie sie zastanawiam czy moge z nia wychodzic na dwor?? zapomnialam zapytac lekarki
 
na katarek polecam nasivin-pomaga. a co do goraczki lekarz mi powiedzial zeby dawac paracetamol 4x dziennie i ze nie trzeba od razu isc do lekarza tak do trzech dni i do temp 39 stopni bo moze to byc trzydniowka. dopiro jak zauwaze jakas niepokojaca np. wysypke.
 
iwosz pisze:
hm...tak się zastanawiam nad tą wit.C, bo w sumie dodają ją do każdego deserku...

no wlasnie ....tez sie zastanawialam nad tym zeby nie przedobrzyc poniewaz my dodatkowo codziennie dajemy patrykowi multiwitamine z wit D dla niemowlat......ale pediatra powiedzial ze jest ok:):)......
 
ja podaje malemu cebion 5 kropelek dziennie (lekarz zalecil, na czas lata odstawilismy cebionmulti i tylko wit C podajemy)
a co do przedawkowania wit C to raczej nie jest to mozliwe w takich ilosciach, a poza tym nadmiar jest wydalany z moczem
zycze duzo zdrowka dla Waszych pociech

kasiula a jaka masc stosujesz??
 
reklama
Do góry