reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeziębiony Maluch - rady jak mu pomóc

izka-mummy-to-be pisze:
a co do przedawkowania wit C to raczej nie jest to mozliwe w takich ilosciach, a poza tym nadmiar jest wydalany z moczem
zycze duzo zdrowka dla Waszych pociech

niby tak, ale z tego co się orientuję to nadmiar wit.C sprzyja powstawaniu kamyczków w nerkach 8) - zresztą jak ze wszystkim - co za dużo to niezdrowo ::)
 
reklama
dzis rano emi chyba juz odrobinke zdrowsza mniej nosek jakby zapchany na szczescie mam nadzieje ze katarek bedzie powoli znikał ::)
 
Kasiula kazdy katar przechozi dopiero po tygodniu. podaj jej kropelki do nosa nasivin to jej pomoze a kazde wyciaganie gilek z noska to bardzo drazni niemowlaczka. trzeba to poprostu przetrwac. u nas na szczescie juz po katarku
 
u nas to juz 4dzien
chce tylko zeby przez spaniem jej oczyscic dokladnie bo bidulka sie meczy bardzo
zamówiłam juz ten :laugh: odgilacz ;D ;D ;D
 
kasiula, my mamy ten sprzet. Bardzo skuteczny. Katar z nim trwa tylko 3-4 dni :) Ja polecam. Przejdx się do apteki, bo u nas w aptece kosztuje 25 zł. Jest super :)
 
Dostalam juz ten odsysaczek i jest dobry emi strasznie sie wkurza o dziwo nie beczy jak jej czyszcze nosek tylko kopie i kreci glowka wiec ciezko jest sie tam dostac ale daje rade
 
U nas wszyscy przeziębieni tata, dziadek, ciocia , babcia. My narazie trzymamy się dzielnie i niech tak zostanie bo niecierpie kataru i podejrzewam, że Kubie też nie przypadnie do gustu
 
reklama
Do góry