reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeziernosc karkowa, bardzo prosze o pomoc

Ola K. ja dostalam jakies homeopatyczne leki ale one mi wogole nie pomagaly.( a tak wogole wstyd sie przyznac, ale ja sie dopiero dowiedzialam co znaczy homeopatyczne jak sie teraz przeziebilam. Ze wszystkich lekow na grype i przeziebienie co mam w domu to na kazdym napisane ze w ciazy nie stosowac lub skonsultowac sie z lekarzem przed stosowaniem.


jestesaniolkiem 2 dni i po grypie?:szok: ja nawet kiedy nie bylam w ciazy i lykalam wszystkie leki to tak szybko z grypy nie moglam wyjsc.
 
reklama
ja bardzo zadko choruje - zwlaszcza na grype.... czy przeziebienie....
moja mama nie mogla mi dawac antybiotykow czy lekow bo mam uczulenie na pewne subst. w nich, wiec zawsze byl soczek z cebulki (mniaaam), tabletki z czosnku i wit. c :)... i pomaga i koldra i trzy koce w pocie to wsio wychodzi na zewntarz ;)....

pochodze ze wsi i moja mama lubi babcine sposoby ;)...
 
Homeopatia to jedna wielka ściema!!! To po prostu placebo - rozcieńczona woda z cukrem i nic poza tym... Poszukajcie sobie dokładnie, była afera, w WHO robili badania, gość wygrał z koncernem, jednak takie informacje nie są tak bardzo rozpowszechniane, jak reklama tego g.... :)
 
ja bardzo zadko choruje - zwlaszcza na grype.... czy przeziebienie....
moja mama nie mogla mi dawac antybiotykow czy lekow bo mam uczulenie na pewne subst. w nich, wiec zawsze byl soczek z cebulki (mniaaam), tabletki z czosnku i wit. c :)... i pomaga i koldra i trzy koce w pocie to wsio wychodzi na zewntarz ;)....

pochodze ze wsi i moja mama lubi babcine sposoby ;)...

I najczęściej te babcine sposoby są najbezpieczniejsze :-) Dawniej ludzie nie robili sobie krzywdy pakując w siebie kilogramy chemii ;-)
 
Witam wszystkich!!!!

Dzis wrocilam z Katowic z wynikami biochemii, i jestem przeszczesliwa, wyszly bardzo pozytywnie zarowno Hcgb jak i test PAPP-A :-)

DOWN'S SYNDROME RISK - 1:1500 - low risk
EDWARDS SYNDROME RISK - 1:5000 - low risk

Bardzo sie ciesze , ze wstrzymalam sie z amniopunkcja.

Pozdrawiam Was serdecznie!!!
 
Witam, mam 31 lat, pierwszego dzidziusia urodziłam zdrowego. Teraz to koniec 3 miesiaca. Po badaniach planetarnych wykryto u dzidzi przeziorność karkową 6 mm. Mam skierowanie na aminopunkcje za tydzień. Wiem już mniej wiecej czym to się może skończyć wiec zastanawiam się nad terminacją, nie zniosłabym widoku chorego dzieciatka jak się meczy i cala rodzina również. Płakałam, płakałam, już nie mam łez. Czy któraś miała podobną sytuację czyli 6 mm?

[FONT=&quot]Iga[/FONT]
 
reklama
Takie badanie nigdy nie daje 100% pewności. Najpierw trzeba je powtórzyć. Zanim doczekasz się na wynik amino będzie 4 miesiąc. Dziecko już będzie wyglądało jak mały człowieczek, wszytsko będzie miało już na swoim miejscu...Mój lekarz mówi, że takie dziecko jest już "gotowe" Nawet nie chce myśleć co będzie z nim jak się okaże, że nie jest takie jak sobie zaplanowałaś
 
Do góry