reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przezierność karkowa

Bardzo dobrze, że dostałaś skierowanie. Nie wiem, czy obrzęk zniknie, ale jakbym miała obstawiać, to w 2 tygodnie raczej nie. Natomiast w trakcie badań prenatalnych bierze się wiele innych pomiarów pod uwagę, niewykluczone że skierują cię też na amniopunkcję.
Znalazłam historię rodziców, którzy piszą tak:
"Podczas ciąży przekopaliśmy internet i odkryliśmy badanie izraelskich naukowców. Wynikało z niego, że wodniaki karku, którym nie towarzyszą aberracje chromosowe, często zanikają do porodu i nie mają żadnych konsekwencji zdrowotnych."

Postaraj się myśleć pozytywnie, ale przebadaj się najdokładniej jak to możliwe.
Bardzo dziękuję. Takich słów było mi trzeba. Mam nadzieję, że za dwa tygodnie wyjdę spokojna i szczęśliwa z gabinetu ;)
 
reklama
Dzień dobry. Dostałam dziś wyniki Nifty - żadne wady nie zostały wykryte. Chłopiec! 🩵 We wtorek idę na badania prenatalne, jednak nie ukrywam, że już jestem o wiele spokojniejsza.
Super, wspaniałe wiadomości! Test nifty ma o ile pamiętam 99% czułości, zatem myślę że spokojnie możesz czekać do kolejnych badań i cieszyć się ciążą ☺️ gratuluję synka 😊
 
Do góry