reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeziernosc karku czy za duza?

Mami27

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2018
Postów
48
Witajcie
Dzis mialam usg w Szkocji z ktorego malo co sie dowiedzialam oprocz ze jest ok. Pobrali krew i przeziernosc karku mierzyli. Dzidzius mierzy 7.2cm. Kosc nosowa byla widoczna. Jest to 13tc 3d. Przeziernosc 2.3mm.

W pl mialam usg w 11tyg 3dniu dzidzius mierzyl 5.4cm i przeziernosc byla 1.08. Nie chcieli prenatalnych badan mi wtedy zrobic gdyz bylo za wczesnie.
Nie znam sie i zastanawiam czy ok wszystko?

Ile cm Wasz dzidzius mial w 13tc?martwi mnie przeziernosc karku...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie porównuj wyników USG robionych przez różnych lekarzy na różnych sprzętach.
Moim zdaniem wyniki są w porządku.
 
Witajcie
Dzis mialam usg w Szkocji z ktorego malo co sie dowiedzialam oprocz ze jest ok. Pobrali krew i przeziernosc karku mierzyli. Dzidzius mierzy 7.2cm. Kosc nosowa byla widoczna. Jest to 13tc 3d. Przeziernosc 2.3mm.

W pl mialam usg w 11tyg 3dniu dzidzius mierzyl 5.4cm i przeziernosc byla 1.08. Nie chcieli prenatalnych badan mi wtedy zrobic gdyz bylo za wczesnie.
Nie znam sie i zastanawiam czy ok wszystko?

Ile cm Wasz dzidzius mial w 13tc?martwi mnie przeziernosc karku...
Ale dlaczego 2.3 cie martwi?? To dobry wynik. Do 2.5 jest ok. Moja malenka miala 2.6 i jest wszystko ok.
Oni tutaj niewiele mowia. Jesli cos cie martwi po prostu pytaj podczas badania. Mozesz tez zadzwonic do poloznej i poprosic o konsultacje dzisiejszego usg, ale pewnie powiedza ze musisz czekac na wynik badan krwi.
W jakim miescie mieszkasz? Ja w Edinburghu.
Pozdrawiam [emoji4]
 
Ale dlaczego 2.3 cie martwi?? To dobry wynik. Do 2.5 jest ok. Moja malenka miala 2.6 i jest wszystko ok.
Oni tutaj niewiele mowia. Jesli cos cie martwi po prostu pytaj podczas badania. Mozesz tez zadzwonic do poloznej i poprosic o konsultacje dzisiejszego usg, ale pewnie powiedza ze musisz czekac na wynik badan krwi.
W jakim miescie mieszkasz? Ja w Edinburghu.
Pozdrawiam [emoji4]
Tez w Edin ;) mialam robione na leith usg
 
Do góry