reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przezierność karku

Byłaś u innego lekarza potwierdzić te pomiary? Pamiętaj masz czas do 13t6d może lepiej żeby to zobaczył jeszcze ktos? Ja już jestm po amnio teraz czekam na wyniki. Trzymam za Ciebie mocno kciuki!
 
reklama
Usg miałam w piątek, do lekarza ide w poniedziałek a to już będzie 1 dzień 14 tygodnia. Tak czy inaczej jutro poznam termin amnio i nie pozostaje nic tylko czekać, ale to jest najgorsze, tym bardziej że nawet czytając w internecie nie spotkałam się z takim wysokim wynikiem, a przy badaniu było 3ech lekarzy bo doktor która wykonywała usg sama była w szoku i wolała to skonsultować :(
 
Usg miałam w piątek, do lekarza ide w poniedziałek a to już będzie 1 dzień 14 tygodnia. Tak czy inaczej jutro poznam termin amnio i nie pozostaje nic tylko czekać, ale to jest najgorsze, tym bardziej że nawet czytając w internecie nie spotkałam się z takim wysokim wynikiem, a przy badaniu było 3ech lekarzy bo doktor która wykonywała usg sama była w szoku i wolała to skonsultować :(

Witam! i jak tam u Ciebie masz jakies informacje? ja nadal czekam za wynikami testu podwojnego Papp-a. Cały czas jestem dobrej mysli, to ponoc bardzo duzo daje, nastaw tez sie pozytywnie bo denerwujac sie dziecku nie pomagasz ,,, mnie to samo powiedzialo wiele osob! trzymam kciuki!!!
 
Konsultacje w poradni genetycznej i amnio będę miała w przyszłym tygodniu więc długo nie będę czekać, tylko później na wyniki... w środę mam jeszcze kontrolę u lekarza i prawdopodobnie powtórzy usg.
Staram się nie denerwować i myśleć pozytywnie ale czasami jak jestem sama chce mi się tylko płakać :(
 
Wiem co czujesz ja mam to samo... ja jutro bede wiedziec co dalej...:(
kiedy na aminopunkcje:(
Ale obojetnie od wyniku bedziemy kochac te malenstwo takim jakie sie urodzi:)
tyle tylko ze bedziemy wiedziec.........
Daj znac co i jak...trzymaj sie.....
 
reklama
Do góry