reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przybornik na pieluchy

Ainhoa

Mama Zuzi
Dołączył(a)
16 Grudzień 2011
Postów
777
Mam pytanie do mam, które mają taki przybornik, ile mieści się w nim pieluch, czy jest praktyczny i czy te największe pieluchy też mieszczą się w dwóch kolumnach??

Mam problemy z kręgosłupem i już teraz musze myślec nad tym, żeby po urodzeniu miec wszystko na wyciągnięcie ręki:)

Tak samo myślę o przyborniku na łóżeczko, ale to mam akurat w komplecie, który kupi mi mama, więc z tym się nie zastanawiam, ale np. ciekawi mnie to czy Wasze dzieci szybko z takich przyborników nauczyły się wszystko wyciągac...
 
reklama
Przybornika specjalnego bym nie kupowała, jako przybornika widziałam zwykłe pudełka, kupionego chyba w ikei, dwa rzedy pieluch w różnych rozmiarach super się mieszą, i nie drogo wychodzi, praktyczniej niz przy łóżeczku byłoby raczej to żeby je ustawić blisko szafki i bedzie wygodnie sięgać
 
Do góry