reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przychodzi majówczątko do lekarza....(wizyty, szczepienia i leczenie)

reklama
Futrzaczku ciekawe na co jak teraz nic nie pyli, obserwuj czy coś nowego się nie pojawiło w otoczeniu, czy jedzeniu.Zgadzam się z dziewczynami, to samo z jakimiś problemami skórnymi- niektórzy zaraz trąbią ,że może alergia.
Juniorek był u dentysty, na przeglądzie, ząbki jak ta lala:rofl2:
 
jolek, niestety nie tak DSC00425.jpg więc chwilę zapłakał jak mu oglądali ząbki w paszczy.Ale potem wyciągnął dwie zabawki w prezencie od pani dr, zamiast jednej:rofl2:
 
Futrzaczku ja mam teorie po pierwsze jest zima grzeją kaloryfery i jest suche powietrze, więc kładłabym na noc mokry ręcznik na kaloryfer i zobaczysz czy będzie efekt, po drugie roztocza i kurz szczególnie w dywanach kanapach pościeli więc może trzeba to wszystko wyprać wiem że zimą ciężko z tym bo nic nie chce schnąć ale może jakoś ci się uda to rozwiązać.
 
Dziękuje dziewczyny :* obserwuję go cały czas

jeśli chodzi o kaloryfery to już dawno mamy poskręcane do zera bo właśnie poszła teoria że może za gorąco , pościel piorę mu co 3 dni dosłownie , dywan odkurzam co 2 dzień , a w reszcie domku nie ma już dywanów ani nic z tych rzeczy ... kurzu też nie znoszę .. musimy jeszcze kupić nawilżacz powietrza .
 
Futrzaczku u nas nawilżacz się sprawdził jak Nadia miała taki kaszel rok temu po kilku nocach minęło. No a pościel ja nie mówię o poszewkach tylko o kołderce i poduszce.
 
reklama
Do góry