reklama

przyczepka rowera Croozer

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez Marciaa, 16 Marzec 2012.

 1. Marciaa

  Marciaa Mamma 04.2010 i 02.2012

  Hej dziewczyny
  Czy któras jest posiadaczką wózka 3w1 Croozer? Bardzo mnie interesuje ten pojazd tylko jestem ciekawa jak z amortyzacja? Głownie chodzi o spacery czasem przejazdzka rowerem po lesnych drogach...
   
 2. reklama
 3. minia.

  minia. Początkująca w BB

  Hej :) Nie wiem czy jeszcze aktualne, ale mogę podzielić się wrażeniami z użytkowania Croozera :) To super sprawa jest! Kupiliśmy jak mała miała 4 miesiące i woziliśmy w hamaku specjalnym - trzeba dokupić. Jako przyczepka do roweru i jako spacerówka. Nasza Michalinka ma teraz 8 miesięcy i własnie wyjeliśmy hamak. Dziecko siedzi przypięte pasami. Bezpieczna przyczepka i frajda dla aktywnych rodziców i malucha :) Mocowanie łatwe. Te "haczyki" mamy przy obu rowerach na stałe. Dodatkowo kupiliśmy jeszcze takie siedzisko (teraz po wyjęciu hamaku) i jeszcze osłonkę od słońca. Wszystko się sprawdza na medal! Mała często w tym zasypia :) Jak masz pytania to pisz - odpowiem. Albo zdjęcia :)

  I korzystając z okazji - podzielcie sie opinią! Czy jeździcie gdzieś z przyczepką z dzieckiem na wakacje?? Właśnie szukamy ciekawych miejsc w Polsce. Piszcie! :)
   

Poleć forum