reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyczyny przedwczesnego porodu

Ja się przewróciłam spiesząc się na autobus skreciłam nogę
Po kilku dniach zaczełam plamić - pojechałam z tym do szpitala ale lekarze powiedzieli ze nic takiego się nie dzieje
po tygodniu odeszły mi wody i nie szło już tego zatrzymać :-(
 
reklama
Syna urodziłam w 36 tyg dzięki końskim dawkom fenoterolu i magnezu dożylnie, leżeniu plackiem w szpitalu bo trafiłam ze skurczami partymi w 32 tyg. tylko szyjka była zamknięta więc moja dr zrobiła wszystko by zatrzymać akcję porodową i jej się udało. W drugiej ciąży skurcze ...w 32 tyg. Znów fenoterol ale podany od razu, bez opini że w 32 tyg pojedyncze skurcze moga sie pojawiać i córa urodziła się w 39 tyg. Przyczyna- taka uroda
 
Witam,
Czy zagląda tu ktoś jeszcze? Dziewczyny którym przedwcześnie odeszly wody i stracily swoje Maleństwa, czy poznalyscie przyczynę? I czy udało się Wam z kolejną ciążą? Mnie wody odeszly w 20 tc, musialam urodzić Córeczkę, z czym nie mogę się pogodzić. Marzę o kolejnej ciąży i dzieciatku, ale jestem przerażona, ze sytuacja moglaby się powtórzyć...
 
Cotton w 34 tc odkleilo mi sie lozysko... Skonczylo sie to zle...
Poltora roku pozniej urodzilam syna, tez z przebojami, ale wszystko dobrze się skończyło...
 
Witam,
Czy zagląda tu ktoś jeszcze? Dziewczyny którym przedwcześnie odeszly wody i stracily swoje Maleństwa, czy poznalyscie przyczynę? I czy udało się Wam z kolejną ciążą? Mnie wody odeszly w 20 tc, musialam urodzić Córeczkę, z czym nie mogę się pogodzić. Marzę o kolejnej ciąży i dzieciatku, ale jestem przerażona, ze sytuacja moglaby się powtórzyć...
Tak przy piewszej ciąży. Mój syn urodził się w 26 tc . Przyczyną było zakażenie wewnatrzmaciczne. Pół roku później zaszła w ciążę z 1 córką. Urodzona w 37 tc . Później jeszcze jedna córka 39 tc A teraz bliźniaki 36 tc. Wszystko będzie dobrze.
 
Orchidea cudownie, ze doczekalas sie takiej pieknej gromadki. Powiedz mi proszę, jak wyglądała ciąża po stracie synka? Czy lekarze wprowadzili jakies specjalne zalecenia, leki, wspomagania?
 
Orchidea cudownie, ze doczekalas sie takiej pieknej gromadki. Powiedz mi proszę, jak wyglądała ciąża po stracie synka? Czy lekarze wprowadzili jakies specjalne zalecenia, leki, wspomagania?
No cóż po 3 miesiącu byłam już na l4 . Czułam się bardzo dobrze lekarz prowadzący jednak bał się o mnie. Ja też starałam się oszczędzać. Byłam po cc i od tego momentu wszystkie ciążę kończyły się planowym cc. Duphaston obligatoryjnie brałam przy każdej ciąży. Oprócz tego nic żadnych dodatkowych zaleceń.
 
reklama
Do góry