reklama

Przydatne do planowania wyjazdów

Temat na forum 'Niezbędnik podróżnika' rozpoczęty przez omiomi1, 17 Styczeń 2013.

1. omiomi1

omiomi1 Zaciekawiona BB

Witam wszystkich forumowiczów!
    Pomyślałam, że było tu mnóstwo pytań o dobór hotelu (na wakacje, ferie, weekendy, wyjazdy zagraniczne) a wiele z nas nie zna się tak na prawdę na specyfice hotelowych standardów (np jak się ma ilość gwiazdek do wyposażenia i usług w hotelu). Znalazłam przed chwilką taki krótki tekst, w którym wszystko jest wyjaśnione w najprostszy chyba sposób: Gwiazdki hotelowe - o co tak naprawdę chodzi? Myślę, że przyda się wszystkim przed zimowym sezonem wyjazdowym :).
    Pozdrawiam!

2. Milika

Milika Zaciekawiona BB

Dziękuję, przyda się. Z drugiej strony co kraj to inny gwiazdkowy obyczaj.

3. reklama
  4. torsena

torsena Początkująca w BB

Z całą pewnością do planowania wyjazdów przydaje się serwis z opisami miast - taki jak ten - pomagają planować i znajdować miejsca najciekawsze i nie opisywane w innych miejscach :)

5. NataliaBM

NataliaBM Zaciekawiona BB

Jeżeli chodzi o wybór hotelu na wyjazd z dzieckiem proponuję szukaćhoteli z certyfikatem "Hotel przyjazny rodzinie". Tutaj tekst wyjaśniający kryteria otrzymania certyfikatu: Hotel | Mama w podróży
    Wiesz, czego się spodziewać na miejscu i czego nie musisz zabierać, w koncu jadąc z dzieckiem na brak bagaży nie narzekamy :)

6. luna89

luna89 Fanka BB :)

Z tymi gwiazdkami to rzeczywiście różne bywa. Lepiej jednak zapoznać się opiniami innych gości danego hotelu umieszczanymi w internecie.

7. NataliaBM

NataliaBM Zaciekawiona BB

Zgadzam się! Tylko uważam, że trzeba szukac na niezaleznych forach, a nie na stronie danego hotelu, gdzie sa pokazane recenzje. Sa one cenzurowane i widać tylko te pozytywne. Przynajmniej tak jest we Włoszech - ostatnio hotel wytoczył kobiecie sprawę za to, że wystawiła negatywny komentarz o hotelu na jego oficjalnej stronie...

8. Maria2

Maria2 Zaciekawiona BB

Planować wyjazdy można na różne sposoby. Jednym z nich jest między innymi zaopatrzenie się w dobry przewodnik turystyczny i tam wyczytanie najważniejszych informacji na temat miejsca, w które się wybieramy. Ja tak zawsze robię, gdy jadę gdzieś w Polskę. Kupiłam sobie dobry przewodnik po Polsce i tylko wyczytuję to, co mnie najbardziej ciekawi.

Poleć forum