reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przydatne e-booki

reklama
jestem tez w posiadaniu Annette KastFZahn Hartmut Morgenroth

Każde dziecko może nauczyć się spać


[FONT=&quot]Jak uniknąć problemów z zasypianiem i przesypianiem nocy u dzieci[/FONT]


to rowniez o starszych dzieciaczkach wiec polecam wielodzietnym mamom:) piszcie na pw bo nie zawsze ten watek ogarne i moge niechcaco kogos pominac:):zawstydzona/y::tak:
 
Dziewczyny, a czy i dla mnie znalazla by sie chetna poswiecic kilka minut i poslac mi te e-booki? Bardzo, bardzo bede wdzieczna...
 
Ostatnia edycja:
A więc polecić mogę polski film "Nigdy nie mów nigdy" :)))), niestety "Lepszy model" porażka, ale za to "2012" fajny choć jak to filmy amerykańskie dużo efektów, ale miło się ogląda :))).

Jak ja się ciesze, że znów raz w tygodniu możemy się wyrwać do kina :))).
 
reklama
:-)Pościągałam nowe e-booki gdyby któraś chciała, to mam:

Moje dziecko mnie nie słucha
R Kiyosaki - Mądre Bogate Dziecko - to bardziej o ekonomii chyba:-D
Uwzględnianie potrzeb i skłonności dziecka - to bardziej naukowe niz poradnik ale ciekawe:tak:
Rygoryzm i karność a swoboda dziecka - to tak samo
Charakterystyka rozwoju dziecka w młodszym wieku szkolnym

jeju kiedy ja bede miała czas je przeczytac:wściekła/y:
 
Do góry