reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przydatne e-booki

MITEML ja mam ta książkę - rzeczywiście godna polecenia - jedyny minus to to, że to książka Amerykańska i cześć rzeczy nie ma pokrycia w naszych realiach
 
reklama
dziewczyny ja też to mam i gorąco polecam W oczekiwaniu na dziecko - Arlene Eisenberg, Sandee E. Hathaway, Heidi E. Murkoff - Merlin.pl
tak samo jak przyszłościowo Pierwszy rok życia dziecka. Poradnik dla matek i ojców - Arlene Eisenberg, Sandee E. Hathaway, Heidi E. Murkoff - Merlin.pl i Drugi i trzeci rok życia dziecka - Arlene Eisenberg, Sandee E. Hathaway, Heidi E. Murkoff - Merlin.pl
wiedza tam zawarta jest według mnie fachowa i rzetelna (co nie zawsze można powiedzieć nawet o odpowiedziach w tych wszystkich gazetkach ...)uważam że warto sobie zamówić takie książki - nawet w ramach prezentów na jakieś okazje niż jakieś inne mniejsze tańsze, ale zawierające o wiele wiele mniej

a jeśli chodzi o takie aspekty wychowawcze - to ja bym mogła tu długo i namiętnie bo to moja działka :) - ale powiem krótko - Tracy Hogg jak najbardziej a oprócz tego http://www.kdc.pl/produkt/10259/10/199143000/Madrzy-rodzice.html - to powinien wg mnie przeczytać każdy rodzic, na pewno miałabym potem mniej pracy ale wcale bym z tego powodu nie cierpiała ;)
PS oczywiście nie reklamuje tej konkretnie księgarni tylko to była pierwsza która mi wyskoczyła w wyszukiwarce:) pewnie na allegro jest nawet taniej, ale za to "Język niemowląt" jak ktoś chce najtaniej w wersji tradycyjnej to chyba tu KDC - Książki - Język niemowląt - sama kupowałam tu po 9,90 ale to 3 lata temu :)
 
Dla mnie Język niemowląt 3 lata temu okazał się rewelacją. Pomógł mi ustrzec się wielu błędów więc polecam. Generalnie uważam że im więcej różnych rzeczy się czyta tym większy kołowrotek w głowie się robi zwłaszcza kiedy zostaje się rodzicami pierwszy raz.
 
fajnie że podajecie jakieś pozycje które warto przeczytac,ma mnie odwiedzic mama w połowie lutego więc poproszę ja o zakup i przywiezienie mi książek,uwielbiam czytać!
 
Jeśli chcecie to zdobyłam tez - T.Hoog - "Język Dwulatka" - szczególnie dla tych, które już są mamusiami, ja dopiero będe...ale czas szybko leci;))

podobaja mi sie te książki polecane przez Was - jak troszke bede miej senna wieczorami, to biore sie za czytanie, w koncu trzeba bedzie próbowac byc idealnymi rodzicami ;D
 
Język dwulatka mam juz przerobiony - i to prawda ksiażka elementarz! Wiele mozna dzieki niej błędów uniknąć i wiele rzeczy wyprostować. POLECAM...

Ponad to niesamowita książka - czytałam ja w pierwszej ciąży i teraz blizej rozwiązania przeczytam raz jeszcze: Leboyer Frederick "Narodziny bez przemocy" - niesamowicie opisuje co przezywa dziecko rodzace się, jak ważne jest to w jakich warunkach przychodzi na świat...
 
reklama
Do góry